Başkan Çağlayan'dan Okul Ziyaretleri - Son Dakika

Başkan Çağlayan'dan Okul Ziyaretleri

27.11.2012 16:36
Başkan Çağlayan'dan Okul Ziyaretleri, System.String[]

Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Ziya Gökalp ve Vali Faik Üstün İlköğretim Okullarını ziyaret etti.

27/11/2012 Salı günü saat 12.30'da Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Ziya Gökalp İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Okul Aile Birliğimizin organize etmiş olduğu aşure gününde Başkan Çağlayan, aşure kazanının başına geçerek minik öğrencilere aşure ikramında bulundu. Başkan Çağlayan öğrencilerin isteği üzerine kendileri ile fotoğraf çektirdikten sonra aile ve öğretmenleri ile uzun süre sohbet etti.

Ardından Ağız ve Diş Sağlığı Haftası dolayısı ile Vali Faik Üstün İlköğretim Okuluna saat 13.30'da ziyaretini gerçekleştiren Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, öğretmenlerden öğrenciler hakkında bilgiler aldı. Daha sonra ise Başkan Çağlayan sınıfları gezerek, Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından öğrenciler için hazırlanmış olan hediyeleri dağıttı.

Başkan Çağlayan'dan Okul Ziyaretleri

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Çağlayan'dan Okul Ziyaretleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

HDP'li Garo Paylan'la Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay arasında 'şikayet' tartışması: Belgeleri ortaya koyarız Polis midibüsü şarampole devrildi: 1 şehit, 4 yaralı Çin'in "Koronavirüsün çıkış noktası Vuhan değil" iddiasına DSÖ'den yanıt gecikmedi: Oldukça spekülatif Nusret, Maradona'nın masasını kalıcı olarak rezerve etti Tayvan parlamentosunda milletvekilleri birbirlerine bağırsak attı Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı