Başkan Çalışkan: "ALTYAPIYA Büyük Önem Veriyoruz" - Son Dakika

Başkan Çalışkan: "ALTYAPIYA Büyük Önem Veriyoruz"

30.03.2018 15:07
Başkan Çalışkan:

Karaman'ın üstyapı alanında kusursuz olması için dört koldan çalışan Karaman Belediyesi, şehrin altyapısına da büyük önem veriyor.

Karaman Belediyesi şehir genelinde alt ve üstyapı çalışmalarına belirli program dahilinde devam ediyor. Belediye ekipleri Karaman halkına daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için mesai saati gözetmeksizin hem altyapı çalışmalarını hem de üstyapı çalışmalarını sürdürüyor. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından yürütülen altyapı çalışmalarında; Sümer Mahallesi'nde yağmur suyu ana hattı ve bağlantı ızgaralarını tamamlama çalışmaları, Kılbasan yolu üzerinde de şehirde biriken yağmur sularının güvenli şekilde uzaklaşmasını sağlayacak olan yağmursuyu ana kolektör hattının deliçay kurutma kanalına bağlantısı gerçekleştiriliyor.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, altyapıya büyük önem verdiklerinin altını çizerek: "Yerin üstü kadar altı da bizim için çok önemli. Alt yapının, üst yapı oluşumundaki etkisi konusunda bilinçli bir yaklaşımla hareket ederek, sağlam bir altyapı için pek çok proje gerçekleştirdik. Görevi devraldığımızdan beri tek amacımız, halkımıza hizmetin en iyisini sunmak. Yaptığımız tüm asfalt ve kaldırım çalışmalarından önce o bölgenin ihtiyacı olan altyapı projelerini ve yenileme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Şehirde su birikintisi olabilecek bölgelerde yağmur sularının güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için yeni kolektör hatlarını devreye soktuk. Bu doğrultuda çalışmalarımız devam edecek" dedi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Çalışkan: 'ALTYAPIYA Büyük Önem Veriyoruz' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Maradona, bir başka futbol efsanesi George Best ile aynı gün vefat etti Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca: İstanbul, Bursa, Kocaeli, İzmir, 3'üncü zirveyi yaşıyor Son Dakika: Diego Armando Maradona hayatını kaybetti Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan önemli uyarı: AVM'de yerde yemek, restoranda yemekten daha riskli Karın şişliği şikayetiyle hastaneye gitti, karnından 14 kilogram büyüklüğünde kitle çıktı Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Demokrat Senatör Van Hollen'dan küstah Türkiye sözleri: Hesap sormayı dört gözle bekliyorum Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir
16:20