Başkan Çelik, Ak Parti, CHP ve MHP'yi Ziyaret Etti - Son Dakika

Başkan Çelik, Ak Parti, CHP ve MHP'yi Ziyaret Etti

23.08.2016 15:42
Başkan Çelik, Ak Parti, CHP ve MHP'yi Ziyaret Etti, System.String[]

KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Mustafa Çelik, AK Parti, CHP ve MHP il başkanlıklarını ziyaret etti, "15 Temmuz sonrasında tüm Türkiye'de yaşanan birlik ve beraberlik ortamı pekişerek devam etmeli" dedi.

KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Mustafa Çelik, AK Parti, CHP ve MHP il başkanlıklarını ziyaret etti, "15 Temmuz sonrasında tüm Türkiye'de yaşanan birlik ve beraberlik ortamı pekişerek devam etmeli" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilk ziyaretini MHP İl Başkanlığı'na yaparak İl Başkanı Baki Ersoy'la bir süre görüştü. Ziyarete MHP ilçe başkanları da katıldı. 15 Temmuz ve sonrasında ülkemizin zorlu bir süreç geçirdiğini ifade eden Başkan Mustafa Çelik, "Eğer bugün hepimizin yüzü gülüyorsa ve işimizde gücümüzdeysek, geçirdiğimiz zorlu süreçte ülke ve millet olarak vatana, bayrağa, millete sahip çıkmamızla mümkün oldu. Bu süreçte iktidar da muhalefet de gereken hassasiyeti ziyadesiyle gösterdi. Böyle bir sıkıntılı durum olduğunda Türk Milleti olarak nasıl bir tavır gösterilmesi gerektiğini ortaya koyduk" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ikinci ziyaretini CHP İl Başkanlığı'na yaparak İl Başkanı Feyzullah Keskin ile görüştü. Başkan Çelik, iktidarı, muhalefeti, sivil toplum kuruluşları ve akademik çevresiyle herkesin vatan, millet, bayrak ortak paydasında birleşerek hainlere karşı durduğunu belirtti. Çelik, "Bu süreçte diğer partilerimiz gibi CHP'nin de parti olarak gösterdiği tavır ve birlik beraberlik noktasındaki çalışmalara vermiş olduğu katkıdan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, AK Parti İl Başkanlığı'nı da ziyaret ederek İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden'le görüştü. Ziyarette AK Parti'nin Kayseri Koordinatörü de olan Kahramanmaraş Milletvekili Fatih Arıkan da yer aldı.

- Kayseri

Başkan Çelik, Ak Parti, CHP ve MHP'yi Ziyaret Etti
Başkan Çelik, Ak Parti, CHP ve MHP'yi Ziyaret Etti
Başkan Çelik, Ak Parti, CHP ve MHP'yi Ziyaret Etti
Başkan Çelik, Ak Parti, CHP ve MHP'yi Ziyaret Etti
Başkan Çelik, Ak Parti, CHP ve MHP'yi Ziyaret Etti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Başkan Çelik, Ak Parti, CHP ve MHP'yi Ziyaret Etti - Son Dakika


Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle Londra'da görüntülendi 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen çocuğu işkence edip diri diri yakmışlar