Başkan Dede, Esnafın Sorunlarını Dinledi - Son Dakika

Başkan Dede, Esnafın Sorunlarını Dinledi

08.09.2012 11:20
Başkan Dede, Esnafın Sorunlarını Dinledi, System.String[]

Belediye Başkanı Necmettin Dede, esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Belediye Başkanı Necmettin Dede, esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Başkan Dede, AA muhabirine yaptığı açıklamada, esnafın sorunlarını dinlemek için zaman zaman ziyaretler gerçekleştirdiğini söyledi.

Esnafların kent için önem taşıdığını belirten Başkan Dede, şunları kaydetti:

"Esnafımızın yaptığı küçük, büyük tüm yatırımlar Muş'a kalıyor. Esnaf bu şehirde kazanıyor, kazandığını yine bu şehirde harcıyor. Bu bakımında esnafımızı önemsiyorum ve sürekli olarak onların yanında yer almaya çalışıyorum. Belediye olarak yasal çerçevede esnafın sıkıntılarını çözmeye gayret gösteriyoruz. Muş'un kalkınması ve gelişmesine katkı sağlayacak her konuda çalışmalarımız sürüyor."

Muhabir: Sabri Yıldırım

Yayıncı: Berin Arslan Çetin - MUŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Başkan Dede, Esnafın Sorunlarını Dinledi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı