Başkan Demirbaş, iş yeri açılışına katıldı - Son Dakika

Başkan Demirbaş, iş yeri açılışına katıldı

04.12.2019 15:32
Başkan Demirbaş, iş yeri açılışına katıldı, System.String[]

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, ilçede yeni hizmete sunulan manavın açılışını gerçekleştirdi.

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, ilçede yeni hizmete sunulan manavın açılışını gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Mahallesinde işletmeciliğini Ramazan Paltacı'nı yürüteceği manavın açılışına Demirbaş'ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Lokman Kılıç, Çubuk Bakkallar Bayiler ve Esnaf Odası Başkanı Harun Yazıcı, belediye meclis üyeleri ve davetliler katıldı.

İş yerinin açılış kurdelesini kesen Demirbaş, "Ramazan Baltacı kardeşimin burada örnek bir işletmecilik örneği göstererek vatandaşlarımıza güzel hizmetler vereceğine inanıyorum. İlçemizin ekonomisi canlanıyor, Çubuk yeni yeni esnaflar, firmalar ve çeşitli girişimciler kazanıyor ve bu beni çok mutlu ediyor. Açılışını yaptığımız bu iş yerinin de kardeşimize ailesine ve Çubuk halkına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor bol kazançlar diliyorum." diye konuştu.

Başkan Demirbaş, iş yeri açılışına katıldı
Başkan Demirbaş, iş yeri açılışına katıldı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkan Demirbaş, iş yeri açılışına katıldı - Son Dakika


Son Dakika

Kervansaray Holding'e kayyum ataması sırasında rüşvet dağıtıldığı iddiası HSK'ya taşındı Son Dakika! CHP'den istifa eden Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy tutuklandı Avukatlık ücretlerinin fiyatı değişti! İşte yeni tarife Göztepe, milli takımdan mazeret sunmadan geri dönmeyen Poko'yu takımdan gönderdi Son Dakika! MHP lideri Bahçeli'den Alaattin Çakıcı açıklaması: Benim dava arkadaşımdır; ülkücüden mafya, mafyadan da ülkücü olmaz Ozan Tufan'dan transfer itirafı: Crystal Palace Sörloth'u alınca benim transferim olmadı Ahmet Çakar'dan Terim ve maçın hakemine sert sözler: Ben o zaman 40 yıl hokkabazlık yapmışım 23 banka ve 30 finansal kuruluş arasında protokol imzalanarak esnafa kredi yapılandırma kolaylığı sağlandı