Son Dakika Haberleri: Başkan Demircan: "Hep Birlikte 2023 Hedefine Yürüyeceğiz"

Başkan Demircan: "Hep Birlikte 2023 Hedefine Yürüyeceğiz"

5 yıl önce

Okçular Tekkesi’nde düzenlenen iftar yemeğinde ilçedeki sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, "İnşallah hep birlikte 2023 hedefine yürüyeceğiz" dedi.

Başkan Demircan:

Okçular Tekkesi'nde düzenlenen iftar yemeğinde ilçedeki sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, "İnşallah hep birlikte 2023 hedefine yürüyeceğiz" dedi.


AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanlığı'nın Okçular Tekkesi'nde düzenlediği iftar yemeğinde ilçedeki sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri bir araya geldi. İftar yemeğine AK Parti İstanbul Milletvekili Sevim Savaşer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Av. Harun Muş, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Fuat Günday, Kasımpaşa Spor Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, ilçedeki kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşları, hemşeri derneklerinin temsilcileri katıldı.


İftara katılan birçok kişinin AK Parti kurulduğundan bu yana değişik kademelerde hizmetler ürettiğini söyleyen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, iftar programında ilçe teşkilatıyla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.


"HEP BİRLİKTE 2023 HEDEFİNE YÜRÜYECEĞİZ"


Konuşmasında son yapılan genel seçimlere değinen Demircan, "AK Parti her zaman milletinin yanındadır. Çözüm sürecini başlatan da, kardeşlik hareketini buraya kadar getiren de Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'dir. İnşallah hep birlikte 2023 hedefine yürüyeceğiz" dedi.


Demircan, Ramazan ayının herkese sağlık ve bereket getirmesi temennisinde bulunduktan sonra şimdiden herkesin Ramazan Bayramı'nı kutladı. - İSTANBUL

Haber Yayın Tarihi: 03.07.2015 11:01 Kaynak: İHASon Dakika

Ceren Hindistan, Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaları yalanladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İdolünüz kim?" diye sordular, verdiği yanıt salonda büyük alkış aldı Manavgat'ta yalnız yaşayan Romanyalı kadın ölü bulundu