Başkan Doğan, Şanlıurfa'da Bir Dizi Temaslarda Bulundu - Son Dakika

Başkan Doğan, Şanlıurfa'da Bir Dizi Temaslarda Bulundu

20.12.2016 13:36
Başkan Doğan, Şanlıurfa'da Bir Dizi Temaslarda Bulundu, System.String[]

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kollarının programı kapsamında Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine giderek bir dizi temaslarda bulundu.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kollarının programı kapsamında Şanlıurfa'nın Siverek ilçesine giderek bir dizi temaslarda bulundu.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ve beraberindeki heyetle birlikte önce Siverek Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Resul Yılmaz'ın misafiri oldu. Başkan Doğan ve beraberindekiler, buradaki görüşmenin ardından AK Parti İzmit Kadın Kollarının girişimleriyle Siverek merkeze 40 kilometre uzaklıktaki Taşhan ilk ve ortaokulu'na kazandırılan Burak Katırcıoğlu Kütüphanesi'nin açılışını gerçekleştirdi. Açılışta Siverekli çocuklara Pişman Dergisi dağıtan Başkan Doğan, İzmit Belediyesi adına 100 temel eseri de kütüphaneye hediye etti.

Siverek ziyaretiyle ilgili olarak konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, "Yoğun temaslarla dolu dolu bir gün geçirdik. Bizim için her şeyden önemlisi Siverekli çocuklarımızın gözlerinde mutluluk ve umut görmekti. Onlarda bizim çocuklarımız. Hükümetimiz onların geleceği için ne gerekiyorsa yapıyor, ancak bizim de yerel yönetimler olarak hükümetimize destek olmamız gerekiyor. İzmit İlçe Kadın Kolları başkanımız ve yönetimi çok anlamlı bir çalışmayı hayata geçirdiler. Kendilerine bu özel çalışmaları için teşekkürü bir borç biliyorum" dedi. - KOCAELİ

Başkan Doğan, Şanlıurfa'da Bir Dizi Temaslarda Bulundu
Başkan Doğan, Şanlıurfa'da Bir Dizi Temaslarda Bulundu

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Doğan, Şanlıurfa'da Bir Dizi Temaslarda Bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gençlerin telefon kullanımına yönelik dikkat çeken araştırma: Yemeyip içmeyip telefon alıyorlar HDP'li Hasip Kaplan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a küstah tehdit: Ona muhteşem bir jübile düşünüyoruz "Bir şekilde göreve döneceğim" diyen Trump hızlı başladı: Cumhuriyetçi Parti içindeki muhalifleri korku bastı 17 yaşındaki genç kız otelin 8. katından düşerek can verdi Fransa Bilim Konseyi Başkanı Delfraissy: Son 3 haftadır mutasyonlar oyunun kurallarını tamamen değiştirdi Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu