Başkan Dündar El İşlerine Hayran Kaldı - Son Dakika

Başkan Dündar El İşlerine Hayran Kaldı

05.01.2012 15:00
Başkan Dündar El İşlerine Hayran Kaldı, System.String[]

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Namık Kemal OSMEK Eğitim Merkezi'ni ziyaret ederek kursiyerle bir araya geldi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Namık Kemal OSMEK Eğitim Merkezi'ni ziyaret ederek kursiyerle bir araya geldi.

Osmangazi Belediyesi'nin Halk Eğitim Müdürlüğü desteğiyle sürdürdüğü OSMEK kursları 13 merkezde, 18 branşta bin 105 kursiyerin iştirakiyle devam ediyor. Meslek öğretip iş sahibi yapan OSMEK'in en büyük destekçisi Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, "Başkan Mahallemizde" projesi kapsamında ziyaret ettiği Namık Kemal Mahallesi'nde OSMEK kursiyerleriyle de bir araya geldi. Namık Kemal hizmet binasında düzenlenen dikiş-nakış, bilgisayar ve halk oyunları kurlarının sınıflarını gezen Dündar'a kursiyerler büyük ilgi gösterdi.

Kurs öğretmenlerinden bilgi alan Başkan Dündar, kursiyer kadınların yaptığı el emeği ve göz nuru nakış işlerini inceledi.

Kursiyerlerle sohbet eden Dündar, "OSMEK, Osmangazi Belediyesi'nin önemli sosyal belediyecilik hizmetlerinden biri. Kadınlar burada birlik ve beraberlik içinde hem sosyalleşiyor hem de zanaat öğreniyor. Görüyorum ki OSMEK çatısı altında birbirinden güzel işler ortaya çıkıyor" diye konuştu. - BURSA

Başkan Dündar El İşlerine Hayran Kaldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Dündar El İşlerine Hayran Kaldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Adidas, koronavirüs döneminde değer kaybı yaşayan Reebok'ı satacak 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş 150 kişiyi koronaya kurban veren kentimizde tedbirlere uyulmaması korkutuyor Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet Silahla çatışırken 1 kişiyi ağır yaralamıştı! Polis nefes kesen operasyonla yakaladı Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Korkunç kaza! Tırın çarptığı yaya yaklaşık 60 metre sürüklendi, hayatını kaybetti Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı