Başkan Dündar Karacabeylileri Ziyaret Etti - Son Dakika

Başkan Dündar Karacabeylileri Ziyaret Etti

18.01.2012 14:00
Başkan Dündar Karacabeylileri Ziyaret Etti, System.String[]

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Karacabey ve Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Karacabey ve Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.

Dündar, ziyarette, mega yatırımlarla sadece Osmangazi'ye değil, Bursa'ya yön verdiklerini söyledi.

Bursa'yı birlikte daha ileriye taşıyacaklarını ifade eden Dündar, "Hemşehri dernekleri, vatandaşın sesini duyurma noktasında çok önemli. Bursa'nın sorunları varsa birlikte çözeceğiz. Bursa'da yaşıyoruz ve Bursa için çalışmaya daha iyiyi üretmeye devam edeceğiz" dedi.

Karacabey ve Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Ceylan da Başkan Dündar'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bizi yalnız bırakmayan Türkiye'nin ikinci büyük ilçesinin Belediye Başkanı Mustafa Dündar'a derneğim ve üyelerim adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Başkan Dündar Karacabeylileri Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Aliyev: Eğer Azerbaycan'a dış müdahale olursa, Türk F-16'larını semada göreceksiniz Son Dakika! Aliyev, Ermenistan'a silah gönderen ülkelere yüklendi: Listesi bende var, ateşkes isteyen niye silah gönderir? 6 aylık hamile eşinin gözleri önünde öldürülmüştü! Olayın görüntüleri ortaya çıktı Polis peşlerine düşünce 1 kilo esrarı yola döktüler Araba kiralamak isterken her şeyini kaybeden emekli yarbayın hayatı kabusa döndü Fransız futbolcu Pogba, Macron'un İslam karşıtı sözlerine kızıp Milli Takım'ı bıraktı Vicdansızların sıpaya yaptığı işkence cezasız kalmadı Dedesi yaşındaki adamın istismar ettiği küçük kız: Özel bölgemi kıyafetimin üstünden elledi