Başkan Dursun, radyo programcıları ile sabah sporunda buluştu - Son Dakika

Başkan Dursun, radyo programcıları ile sabah sporunda buluştu

13.09.2020 12:00

- Başkan Dursun, radyo programcıları ile sabah sporunda buluştu Sultangazi Belediye başkanı radyo programcıları ile sosyal mesafeli sporu gerçekleştirdi Sultangazi Belediye Başkanı Av.

- Başkan Dursun, radyo programcıları ile sabah sporunda buluştu

Sultangazi Belediye başkanı radyo programcıları ile sosyal mesafeli sporu gerçekleştirdi

İSTANBUL - Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Mimar Sinan Kent Ormanı'nda radyo ve televizyon programcılarıyla sosyal mesafeli sabah sporu gerçekleştirdi.Radyo ve televizyon programcıları, doğanın kıymetinin bilinmesi gerektiğini ifade etti.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, korona virüs önlemleri çerçevesinde radyo ve televizyon programcılarıyla bir araya geldi. Mimar Sinan Kent Ormanı'nda sosyal mesafe ve maske kuralına uyarak basın çalışanlarıyla sabah yürüyüşü gerçekleştiren Başkan Dursun, daha sonra tesislerde bulunan at çiftliğini gezdi.

Temiz havada gerçekleştirilen programda sabah kahvaltısı sonrasında toplu hatıra fotoğrafı çektirildi. Tüm İstanbulluları sağlık için, korona virüse karşı gelebilmek adına boş zamanlarında kent ormanlarında sabah yürüyüşlerine davet eden radyo ve televizyon programcıları, doğanın kıymetinin bilinmesi gerektiğini ifade etti.

Hafta sonu yürüyüşlerine tüm vatandaşları beklediğini aktaran Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, "Hafta sonları rutin yürüyüşlerimiz var. Bugün de onlarla birlikteyiz. Biraz havanın soğuk olduğu bir ana denk geldik. Her yönüyle güzel Sultangazi Kent Ormanı'mız. Yağmurlu, bulutlu veya güneşli de olsa her şeyiyle güzel. Hem Sultangazilileri hem de bütün İstanbulluları bu güzellikleri yaşamaya davet ediyoruz. Sultangazi'de hep birlikte daha iyi işler başarmak adına sizleri de davet ediyoruz" şeklinde konuştu.

İnsanların sağlık için yürümeleri gerektiğini ifade eden Number 1 Türk FM radyo programcısı Kadir Çetin, "İnsanların Pazar günleri yapması gereken en iyi şeylerden birisi en yakın kent ormanlarına gidip sabahları güne ormanda yürüyüşle, muhteşem bir havayla başlangıç yapması" dedi.

Doğa yürüyüşleriyle teknolojinin egemenliğinden kurtulmanın gerektiğini söyleyen Best FM radyo programcısı Cem Arslan, "Denize, ormana, toprağa, oksijene hasret kaldığımız günlerde böyle bir aktivite çok iyi oldu. Teknolojinin bizi ele geçirdiği bu günlerde böyle bir doğa aktivitesi yapmak çok iyi olur" ifadelerini kullandı.

Başkan Dursun, radyo programcıları ile sabah sporunda buluştu
Başkan Dursun, radyo programcıları ile sabah sporunda buluştu
Başkan Dursun, radyo programcıları ile sabah sporunda buluştu
Başkan Dursun, radyo programcıları ile sabah sporunda buluştu

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başkan Dursun, radyo programcıları ile sabah sporunda buluştu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Şile'de pazar günü boyunca denize girmek yasaklandı 23:59 Şile'de pazar günü boyunca denize girmek yasaklandı A Spor yorumcusu Selahattin Kınalı'nın 23:45 A Spor yorumcusu Selahattin Kınalı'nın "At hırsızları" sözlerine Başakşehir'den sert tepki: Kendisine iade ediyoruz Alanya'da barlar sokağına maske zorunluluğu getirildi 23:32 Alanya'da barlar sokağına maske zorunluluğu getirildi
Karaman'da komşular arasında çıkan kavgada kan döküldü: 1 ölü, 6 yaralı 22:57 Karaman'da komşular arasında çıkan kavgada kan döküldü: 1 ölü, 6 yaralı Sanatçı Turgay Yıldız korona aşısı yüzünden mi öldü? Ailesi iddialara yanıt verdi 22:29 Sanatçı Turgay Yıldız korona aşısı yüzünden mi öldü? Ailesi iddialara yanıt verdi Sokak röportajında gaziye söylenen sözler sosyal medyada tepki topladı 21:53 Sokak röportajında gaziye söylenen sözler sosyal medyada tepki topladı
Kıyma çekmek isterken akıma kapılıp öldü 19:12 Kıyma çekmek isterken akıma kapılıp öldü Selin Ciğerci, ortalığı salladı! Konserde Bülent Ersoy'a kalça dansı yaptı 19:07 Selin Ciğerci, ortalığı salladı! Konserde Bülent Ersoy'a kalça dansı yaptı
Advertisement