Başkan Emür, Çalışmaları Yerinde İnceledi. - Son Dakika

Başkan Emür, Çalışmaları Yerinde İnceledi.

16.05.2018 14:42
Başkan Emür, Çalışmaları Yerinde İnceledi., System.String[]

Keşap Belediye Başkan Mehmet Emür, ilçenin farklı yerlerinde devam eden çalışmaları yerinde denetledi.

Keşap Belediye Başkan Mehmet Emür, ilçenin farklı yerlerinde devam eden çalışmaları yerinde denetledi.

"İlçenin dört bir yanında çalışmalara devam ediyoruz" diyen Belediye Başkanı Emür, "Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için belediye çalışmalarımıza önem veriyoruz. İlçemizi modern hale getirmek için de teknolojiyi yakından takip ediyor ve çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz. Bugünü değil geleceği düşünerek; asırlık çalışmalar yapıyoruz" dedi.

Çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Emür, "İlçemiz Fındıklı Mahallesi T1 'in olduğu alanda genel ve bayanlar plajı olmak üzere 2 bölümden oluşan plajımızın Mal Müdürlüğünden tahsis işlemi tamamlandı. Yeni sezonun yaklaşmasıyla belediye plajımızda temizlik ve çevre düzenleme çalışmalarımıza başladık. Yaz sezonunun gelmesiyle üst yapı çalışmalarımıza başladık. Yaz aylarının gelmesiyle yüksek mahallerimizde asfaltlama ve betonlama çalışmalarına başlıyoruz. Bugün itibariyle Uğurca Mahallemizde asfaltlama çalışmalarımıza başladık" ifadelerini kullandı.

Giresun Üniversitesi'ne bağlı Keşap Turizm Fakültesi çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Başkan Mehmet Emür, "İlçemiz Turizm Fakültesi İnşaat çalışmalarını yerinde inceledik. Toplam 7 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Keşap Turizm Fakültesi tamamlandığında ilçemizin kalkınmasına büyük katkı sağlayacak olup öğrencilerin gelmesiyle canlılık kazanacak" değerlendirmesinde bulundu. - GİRESUN

Başkan Emür, Çalışmaları Yerinde İnceledi.
Başkan Emür, Çalışmaları Yerinde İnceledi.

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başkan Emür, Çalışmaları Yerinde İnceledi. - Son Dakika


Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Türkiye'ye damga vuran Palu ailesi hakim karşısında! Sanık Tuncer Ustael: Evime bomba attılar Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal?