Son Dakika Haberleri: Başkan Erdoğan, Balkon Konuşmasına Kolunda İki Saatle Çıkmış

Başkan Erdoğan, Balkon Konuşmasına Kolunda İki Saatle Çıkmış

5 ay önce

24 Haziran gecesi balkon konuşmasında vatandaşlara hitap eden Başkan Erdoğan ile ilgili dikkat çeken bir detay gündeme geldi. Görüntülerde Erdoğan'ın iki koluna birden saat takması dikkat çekti.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran gecesi yaptığı balkon konuşmasında iki koluna birden saat takması dikkat çekti. Hem sağ hem de sol kolunda saat olan Erdoğan, balkona çıkıp halkı selamlarken saatleri kameralara yansıdı.

SAATLERDEN BİRİNİ ÇIKARIP KONUŞMASINA BAŞLADI

İki kolunda da saat olduğunu fark eden Erdoğan, sağ kolundaki saati çıkarıp görevlilere verdikten sonra konuşmasına başladı.

FARKLI ŞEKİLLERDE YORUMLANDI

Erdoğan'ın çift saati birçok yoruma neden olurken, kimileri saatlerden birinin son dönemde moda olan nabız, şeker, tansiyon gibi vücut değerlerini ölçen saatlerden olabileceğini söyledi. Kimileri de Erdoğan'ın bir saati uğur getirsin diye takmış olabileceğini, manevi değeri olabileceği yorumunda bulundu. Bazıları ise Erdoğan'a o gün hediye edilmiş bir saatin kolunda kalmış olabileceği tezini ortaya attı.
Et Restoranında Fiyat Şoku! Sipariş Vermediği Halde Masaya Getirilen Mezeler Hesaba Eklendi Erdoğan'dan 9 Kişinin Hayatını Kaybettiği Tren Kazasıyla İlgili Jet Talimat: Tüm Birimler Seferber Edilsin

Eski Vali Hüseyin Avni Mutlu, Cezaevinden Tahliye Oldu