Son Dakika Haberleri: Başkan Ergün, Sayıştay Denetçilerini Ağırladı

Başkan Ergün, Sayıştay Denetçilerini Ağırladı

8 ay önce

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sayıştay Denetim Ekibi Başkanı Uzman Denetçi Arife Coşkun ve heyetini makamında ağırladı.

Başkan Ergün, Sayıştay Denetçilerini Ağırladı, System.String[]

Sayıştay Uzman Denetçisi Arife Coşkun ve beraberindeki Sayıştay Başdenetçisi Cemil Toğrol, Denetçi Musa Hakan Tuğrel ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü ziyaret etti. Ziyarette, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ve Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Bilgen de hazır bulundu. Sayıştay Uzman Denetçisi Arife Coşkun, yaptıkları denetimler çerçevesinde bilgiler verdi. Uzman Denetçi Coşkun, "MASKİ'nin, 2018 yılındaki 2. denetimini tamamladıklarını ifade ederek, yapılan faaliyetler ve işler ile ilgili memnuniyetlerini belirtti. Coşkun, tüm kamu kurumlarının yılda 2 defa denetlendiği söyleyerek, Ocak ayında MASKİ'de yeniden denetim yapacaklarını ifade etti.

HEMŞERİLERİMİZ ADINA DENETİMDE BULUNUYORLAR

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sayıştay Denetim ekibini makamında ağırladığı ziyarette, "Hem Büyükşehir Belediyesi hem de MASKİ olarak il genelinde büyük projeler hayata geçiriyoruz. Sayıştay da hayata geçirdiğimiz yatırımları incelemek üzere MASKİ'de 3 haftalık bir denetim gerçekleştirdi. Kamu kaynaklarının verimli kullanılması ve yasal çerçevede kullanılması noktasında hemşerilerimiz ve Meclis adına denetim yapmaktadırlar. Denetim Ekibi Başkanı Uzman Denetçi Arife Coşkun da yapılan faaliyetler ile ilgili olumlu izlenimlerini bizlerle paylaştılar. Hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Haber Yayın Tarihi : 20.09.2018 03:44 Kaynak: BültenlerMetrobüste, Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkaran Sapığın İfadesi Ortaya Çıktı CHP'nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti'nin Oylarıyla Reddedildi Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!