Başkan Eryılmaz çalışmaları yerinde inceledi - Son Dakika

Başkan Eryılmaz çalışmaları yerinde inceledi

06.02.2020 16:56
Başkan Eryılmaz çalışmaları yerinde inceledi, System.String[]

Samandağ Belediyesi ekipleri ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyorlar.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, Samandağ Belediyesi ekiplerince Samandağ'ın muhtelif mahallelerinde gerçekleştirilen stabilize yol çalışmaları, büz döşeme çalışmaları ve drenaj ve dere kanallarının temizlik çalışmalarını yerinde inceledi.

Belediyenin imkanları ölçüsünde Samandağ'ın bütün mahallelerinde var olan sorunları en kısa sürede çözmek için çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü belirten Başkan Eryılmaz yaptığı açıklamada;"Mahallelerimizin eksiklerini en hızlı şekilde çözmeye devam ediyoruz.

Ekiplerimiz tüm mahallelerimizde sorunlara müdahale ediyor, bizde bu müdahaleyi yerinde inceliyoruz.

Muhtelif mahallelerde drenaj kanalları temizliği, yollara stabilize malzeme ve kanallara büz döşeme çalışmalarımız aralıksız sürmektedir. Belediyemizin imkanları ölçüsünde tüm mahallelerimizin sorunlarını en hızlı şekilde çözeceğiz." İfadelerine yer verdi.

Başkan Eryılmaz çalışmaları yerinde inceledi

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Eryılmaz çalışmaları yerinde inceledi - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Beşiktaş, deplasmanda Fatih Karagümrük'ü 4-1 mağlup etti "Can çıkar huy çıkmaz derler" ama öyle değilmiş! Bu araştırmanın sonuçları ezber bozacak Yeşilçam'ın emektar ismi Oktay Yavuz, 78 yaşında hayatını kaybetti Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'ın çok özel anları! "Yapma" demesine rağmen öpücüklere boğdu Hollanda Kralı, 6 kişiyi öldürüp müebbet hapis cezası alan Cevdet Yılmaz'ı affetti Otomobilin far bölümlerine ve yakıt deposuna gizlenmiş 4 kuzu ele geçirildi Başkent'te pitbull dehşeti! Anneannesinin kucağındaki küçük kızı zıplayıp yakaladı Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu