Başkan Eşkinat'tan Vali Ceylan ve Kaymakam Yurt'a ziyaret - Son Dakika

Başkan Eşkinat'tan Vali Ceylan ve Kaymakam Yurt'a ziyaret

Başkan Eşkinat\'tan Vali Ceylan ve Kaymakam Yurt\'a ziyaret
Son Güncelleme: 08.06.2017 16:52

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte 53. Kiraz Festivali etkinlikleri kapsamında, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan ve Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt'u makamlarında ziyaret etti.

ÇİÇEK VE KİRAZ HEDİYE ETTİ

Başkan Eşkinat, ilk ziyareti Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan'a gerçekleştirirken, ziyarette Albayrak ile birlikte Vali Ceylan'a çiçek ve bir sepet kiraz ikram eden Başkan Eşkinat ve Albayrak, Ceylan'ı 53. Kiraz Festivali'nde aralarında görmekten mutluluk duyacaklarını dile getirdi.

Vali Ceylan'ın ardından Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt'u ziyaret eden Eşkinat ve Albayrak, Kaymakam Yurt'a da çiçek ve kiraz hediye ederek 53. Kiraz Festivali'ne davet etti.

BAŞKAN ALBAYRAK'I MAKAMINDA AĞIRLADI

Ziyaretlerde Eşkinat ve Albayrak'a Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Berkay Çakır ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi daire başkanları da eşlik ederken, ziyaretler sonrası Süleymanpaşa Belediyesi Sahil Ek Hizmet Binası'nda Albayrak'ı ağırlayan Eşkinat, bir süre Kiraz Festivali ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Eşkinat'tan Vali Ceylan ve Kaymakam Yurt'a ziyaret - Son Dakika


Advertisement