Başkan Gümrükçüoğlu Belediye Otobüs Şoförleri ile Bir Araya Geldi - Son Dakika

Başkan Gümrükçüoğlu Belediye Otobüs Şoförleri ile Bir Araya Geldi

08.09.2012 13:58
Başkan Gümrükçüoğlu Belediye Otobüs Şoförleri ile Bir Araya Geldi, System.String[]

Trabzon Belediye Başkanı Dr.

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, belediye otobüs şoförleri ile bir araya gelerek istek ve sorunlarını dinledi.

Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi'nde gerçekleşen ve Başkan Yardımcısı O. Necip Sevinç'in de hazır bulunduğu toplantıda şoförlerin sorunlarını dinleyen ve tavsiyelerde bulunan Başkan Gümrükçüoğlu, "Vatandaşlarımıza karşı her zaman sabırlı, güler yüzlü, iyi niyetli ve hoşgörülü davranın" tavsiyesinde bulundu.

Belediyenin değişik birimlerinde görev yapan çalışanlarla fırsat buldukça bir araya gelerek sorunlarını dinlemeye ve çözüm bulmaya çalıştıklarını belirten Gümrükçüoğlu, birlik ve beraberlik içerisinde vatandaşlara en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduklarını kaydetti.

Şoförleri yaptıkları iş itibariyle çok dikkatli olmaları hususunda uyaran Başkan Gümrükçüoğlu, "Vatandaşlarımız canlarını sizlere emanet ediyor,

onu en iyi şekilde korumakla mükellefsiniz. Gerek taşıdığınız yolcuların gereke ise yayaların hayatını tehlikeye düşürecek davranışlardan kaçınmalı, trafik kurallarına harfiyen uymalısınız. Yolcuların otobüslere binerken ve inerken emniyetlerine dikkat etmeli, aceleci davranmamalısınız. Vatandaşlara karşı güler yüzlü ve hoşgörülü yaklaşarak yardımcı olmalısınız" ifadelerini kullandı.

Toplantının sonunda şoförlerin taleplerini dinleyen Gümrükçüoğlu çözüm noktasında

kendilerine yardımcı olmaya çalışacaklarını söyledi. - TRABZON

Başkan Gümrükçüoğlu Belediye Otobüs Şoförleri ile Bir Araya Geldi
Başkan Gümrükçüoğlu Belediye Otobüs Şoförleri ile Bir Araya Geldi
Başkan Gümrükçüoğlu Belediye Otobüs Şoförleri ile Bir Araya Geldi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Gümrükçüoğlu Belediye Otobüs Şoförleri ile Bir Araya Geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret