Başkan Günaydın'a Ziyaret - Son Dakika

Başkan Günaydın'a Ziyaret

07.09.2012 16:26
Başkan Günaydın'a Ziyaret, System.String[]

Türkiye Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu Genel Başkanı Ekrem Şimşek, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ı makamında ziyaret etti.

Türkiye Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu Genel Başkanı Ekrem Şimşek, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ı makamında ziyaret etti.

Genel Sekreter Yalçın Baysan, Ticaret ve Sanayi Odası Otomobil Grup Başkanı Salih Sarıkaya ve Galericiler Derneği Başkanı Uğur Madan'ın da katıldığı ziyarette Ekrem Şimşek, Afyonkarahisar'daki patlamada ve hain saldırılar sonucu şehit düşenlere Allah'tan rahmet diledi.

Isparta'da ocak ayında temeli atılan ve tamamlanma aşamasına gelen Galericiler Sitesi'ne katkılarından dolayı başkan Günaydın'a teşekkür eden Şimşek, galericilerin yaşadıkları bazı sorunların çözümü için destek istedi.

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın da modern ve yönetmeliklere uygun bir Galericiler Sitesi için esnafa destek verdiklerini söyledi.

Belediyenin de ortağı olduğu Galericiler Sitesi'nin bölgeye örnek olacağını ifade eden Günaydın, galericilerin sorunlarıyla yakından ilgileneceğini kaydetti.

Muhabir: Mehmet Erbek

Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu - ISPARTA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Başkan Günaydın'a Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Anadolu Efes-Asvel maçı korona nedeniyle oynanamıyor İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Eşini ve 40 günlük bebeğini bıçaklayan adamdan şaşırtmayan ifade: Kasten yaralamadım Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Durağın altında can veren Gülseren, tüp bebek tedavisi için doktora gidiyormuş Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi