Başkan Hızlı'dan Zeytin İhtisas Osb'ye Ziyaret - Son Dakika

Başkan Hızlı'dan Zeytin İhtisas Osb'ye Ziyaret

04.05.2018 16:01
Başkan Hızlı'dan Zeytin İhtisas Osb'ye Ziyaret, System.String[]

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, 2017 yılında faaliyete giren Zeytin İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni işletmeleri ziyaret etti.

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, 2017 yılında faaliyete giren Zeytin İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni işletmeleri ziyaret etti.

Belediye Başkanı Hızlı ile Akhisar Zeytin İhtisas OSB Yönetim Kurulu üyeleri Ömer İşçi, Ali Sevgil, Halil Aktaş, OSB Müdürü İsmail Baydemir, Süleymanlı Mahallesi ile Medar Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Zeytin İhtisas OSB'de 115 bin metrekarelik alanı tahsis ederek inşaat çalışmalarını sürdüren Tukaş Gıda işletmesi çalışmalarını yerinde inceledi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren İşletme Müdürü Serdar Çimen, Akhisar Zeytin İhtisas OSB'de zeytin ve türevleri üretim ve işlemesini yapacaklarını kaydederek Akhisar'dan temin edilen 250 çalışan ile 15 Haziran'da üretime başlayacaklarını, bunun yanında ham maddeyi de Akhisar ve çevresinden temin edeceklerini ifade etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkan Hızlı'dan Zeytin İhtisas Osb'ye Ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Yusuf Yazıcı'nın 2 gol atıp 1 de asist yaptığı maçta Lille, Lorient'i farklı geçti FETÖ'cü Enes Kanter ile fotoğraf çektiren İsrail'in Birleşmiş Milletler temsilcisine tepki yağdı Putin, Ermenistan'ı üzecek gerçeği bir kez daha dile getirdi: Dağlık Karabağ, Azerbaycan'ın ayrılmaz bir parçası Sokak ortasında husumetlisiyle karşılaşan vatandaş, ayağından vuruldu Çin'de 14 bin kişinin karantinaya alınmasına neden olan SARS virüsü Irak'ta da görüldü Çin'den şok görüntüler! SARS virüsü nedeniyle karantinaya alınmak istenen 14 bin kişi kaçmaya çalıştı Selin Ciğerci'nin arabasında açıklama yapan Melisa Emirbayer: Seren Serengil tarafından oyuna getirildim Oyuncu Sean Connery'nin ölüm haberini yeni duyan Rasim Ozan Kütahyalı kendine kızdı: Allah benim belamı versin