Başkan İnce'den Taksicilere Destek - Son Dakika

Başkan İnce'den Taksicilere Destek

Taksi Sahipleri Derneği Başkanı Mustafa Pala ile makamında görüşen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, taksi esnafını üzmeyeceğini, bu uğurda kaldırıma bile durak yapmak zorunda kaldığını söyledi.

Başkan İnce'den Taksicilere Destek, System.String[]

Taksi Sahipleri Derneği Başkanı Mustafa Pala ile makamında görüşen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, taksi esnafını üzmeyeceğini, bu uğurda kaldırıma bile durak yapmak zorunda kaldığını söyledi.


Taksi Sahipleri Derneği Başkanı Mustafa Pala, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce'yi makamında ziyaret ederek dernek çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Başkan Pala ziyarette, büyükşehir merkezinde taksi esnafı olarak görev yapan mal sahipleri ve şoförlerin büyük sıkıntılar yaşadığına dikkat çekti. Durakların şehir merkezinde yer bulamadığını ifade eden Pala, "Taksi esnafı bir hizmet sektörüdür. Hizmet sektöründeki kişilerin mutlu ve sağlıklı ortamlarda çalışma alanı bulması yapılan çalışmaların verimliliğini arttırıyor. Taksi esnafı birçok durakta aracını koyacak yer bulamıyor. Bu yüzden sürekli ceza yiyen taksi esnafı büyük bir gerginlik yaşıyor. Yine birçok durakta lavabo ve pisuvar yok. Özellikle gece çalışan şoför arkadaşlarımız bu temel ihtiyaçlarını sağlıklı ve hijyen bir ortamda karşılayamıyor. Büyükşehir ve ilçe belediyelerin hızla artan nüfus, yapılaşma sıkıntıları nedeniyle taksici esnafından yana tavır almaları bizim için büyük önem taşıyor.


"İlçemizde kaldırıma durak yaptık"


Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ise, taksici esnafının çok geniş bir kitleye hizmet verdiğini o yüzden onların da ihtiyaçlarının karşılanmasının önem taşıdığını söyledi. Taksi sahiplerinin dernek çatısı altında toplanmasının önemli bir örgütlenme başarısı olduğunu ifade eden İnce, şöyle devam etti:


"Taksi esnafı ile aram iyidir. Her zaman işlerini kolaylaştırmak çözüm bulmak için hareket etmişizdir belediye ekipleri olarak. Hatta ilçemizde kaldırıma durak yaptık diye bizi kaymakam beye şikayet etmişlerdi. Sayın kaymakama zorunlu durumu açıkladım. Taksiler için hizmet alanı oluşturduk. O da bize bu konuda hak verdi" dedi. - İZMİR


Son Dakika

Acun Ilıcalı, uyarılarına gülerek karşılık veren Yunus Emre'yi oyundan ihraç etti ABD'deki protestolara katılan ünlü şarkıcı, plastik mermiyle vuruldu Acun Ilıcalı, doğum gününü kendisinden 30 yaş küçük olan sevgilisiyle kutladı 2 ay sonra ekrana dönen Müge Anlı'nın stüdyosuna mesafeli sarılma düzeneği kuruldu Amuda kalkıp spor hareketleri yapan Çağla Şıkel, kusursuz vücuduyla göz kamaştırdı Kenan Doğulu'nun yeni yaşını "Beceremediğimiz evlilik olsun" diyerek kutlayan Beren Saat'e tepki yağdı: Seviyor musun sövüyor musun belli değil 3,5 aylık hamile olan oyuncu Ceyda Ateş'in kızı olacak İngiltere'de karantinadan çıkan Kraliçe Elizabeth 72 gün sonra ilk kez görüntülendi Cesur paylaşımların kraliçesi, file çorabıyla iç çamaşırsız poz verdi Ünlü modelden, ABD'yi savaş alanına çeviren eylemcilere rekor bağış Gardırop Fuat sorusu yarışmacıya 3 joker hakkını birden kullandırttı Büşra Pekin, Şafak Sezer'in "Bir daha filmimde oynatmam" sözlerine cevap verdi 56'lık Hülya, sporcu sütyeniyle ayna karşısında poz verdi Naomi Campbell, metroda çıplak pozlar verdi Gülben Ergen'den Emre Kara'ya samimi itiraf: TEDx konuşması hayatımın en zorlu işiydi