Başkan Karaosmanoğlu, Kağıtsporlu Şampiyonlarla Buluştu - Son Dakika

Başkan Karaosmanoğlu, Kağıtsporlu Şampiyonlarla Buluştu

05.01.2012 17:07
Başkan Karaosmanoğlu, Kağıtsporlu Şampiyonlarla Buluştu, System.String[]

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kağıtspor'un şampiyonları ile buluştu.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kağıt spor'un şampiyonları ile buluştu. Antikkapı Restoran'ta düzenlenen programa katılan ve şampiyonlarla birlikte yemek yiyen Başkan Karaosmanoğlu, şampiyonlardan 2012 yılında Londra'da düzenlenecek olan olimpiyatlarda madalya istedi.

Antikkapı'da gerçekleştirilen, 2011 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor değerlendirme toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulüp Başkanı Fahrettin Kandemir, Kültür ve Sosyal İşleri Daire Başkanı Ali Yeşildal, Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Kesen, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor yönetim kurulu üyeleri, çok sayıda sporcu ve antrenör katıldı.

Toplantıda sporculara seslenen Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, "Sizleri daha sıklıkla görmek istiyorum. Fırsat bulup ta çalışmalarına katılmak istiyorum ancak zamanımız olmuyor. Hatta müsabakalarınıza katılmak istiyorum ama siz bütün Dünya'ya dağıldınız. Hepinize yetişmemiz mümkün değil. Bu sene yapılacak olan Londra Olimpiyatları'nda inşallah zirveye çıkan Kağıtsporlu sporcularımızla o heyecanı yaşamak istiyorum. Başarı hiçbir zaman tesadüfü değildir. 2011 yılında elde ettiğiniz Bu başarılar bizleri gururlandırıyor. Bu başarılar bizlere doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Hepinizi bir kez daha yürekten kutluyorum" dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun konuşmasının ardından sporcular adına şampiyon halterciler, Aylin Daşdelen ve Sibel Şimşek üzerlerinde şampiyon sporcuların yer aldığı plaketi, amatör spora verdiği destekten dolayı Başkan İbrahim Karaosmanoğlu'na verdiler. Milli halterci Sibel Şimşek ise yaptığı konuşmada, "Böylesi büyük bir camiada spor yapmaktan dolayı çok mutluyum. Bu mutluluğun dışında ise Amatör sporu seven böylesine güzide bir başkanımız olduğu içinde çok şanslıyız" dedi. Başkan İbrahim Karaosmanoğlu da sporculara teşekkür ederek yeni sezonda büyük başarılar beklediğini söyledi. - KOCAELİ

Başkan Karaosmanoğlu, Kağıtsporlu Şampiyonlarla Buluştu
Başkan Karaosmanoğlu, Kağıtsporlu Şampiyonlarla Buluştu
Başkan Karaosmanoğlu, Kağıtsporlu Şampiyonlarla Buluştu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Karaosmanoğlu, Kağıtsporlu Şampiyonlarla Buluştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot