Son Dakika Haberleri: Başkan Kayda'dan Kiraz Üreticilerinin Yanında

Başkan Kayda'dan Kiraz Üreticilerinin Yanında

6 ay önce

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, aşırı yağmur ve dolunun etkili olduğu Allahdiyen Mahallesini ziyaret ederek kiraz üreticilerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Kayda'dan Kiraz Üreticilerinin Yanında, System.String[]
Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda, aşırı yağmur ve dolunun etkili olduğu Allahdiyen Mahallesini ziyaret ederek kiraz üreticilerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Allahdiyen Mahalle Muhtarı  Hüseyin Önal ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda, dolu yağışından zarar gören üreticilerle kahve toplantısı yaparak isteklerini dinledi. Başkan Kayda, aşırı yağış ve doludan etkilenen Allahdiyen ve Gökköy Mahallelerinin zararının giderilmesi için  Salihli Belediyesi ekiplerinin seferber edileceğini belirtti.

Başkan Kayda'nın Allahdiyen Mahallesine gerçekleştirdiği ziyarete Başkan Yardımcıları  Nuri Kaya ve Mahmut Süreyya Karaoğlu da eşlik etti. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Yayın Akışından Çıkartılan Çocuklar Duymasın Bir İlki Gerçekleştiriyor Şarkıcı Serkan Kaya, Şehitler İçin Skandal İfadeler Kullanan Nur Yerlitaş'ı Klibinden Çıkardı
Ekonomi Bakanı Zeybekçi'den Zarrab Yorumu: Canı Cehenneme!