Son Dakika Haberleri: Başkan Kayda, İşçilerle Kahvaltı Yaptı

Başkan Kayda, İşçilerle Kahvaltı Yaptı

6 ay önce

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak ilçede çalışan personel ile şantiyede kahvaltıda bir araya geldi.

Başkan Kayda, İşçilerle Kahvaltı Yaptı, System.String[]
Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda,  Manisa Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak ilçede çalışan personel ile şantiyede kahvaltıda bir araya geldi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ)  Salihli İlçe Şefliği şantiyesinde işçilerle kahvaltıda buluşan Başkan  Zeki Kayda, "Büyükşehir ve  Salihli Belediyesinin işbirliğinde ilçemize büyük hizmetler kazandırıyoruz. Yaptığımız planlama sonucunda şehir merkezi ile 102 mahallemize bütün belediye hizmetlerini götürüyoruz. Özellikle kırsal mahallelerde içme suyu ve alt yapı çalışmaları gerçekleştirerek vatandaşlarımızın yaşadığı sorunları çözüyoruz. Bu anlamda, tüm mesai arkadaşlarıma ve sizlere teşekkür ediyorum. Büyükşehir ve  Salihli Belediyesi çalışanları olarak biz büyük bir aileyiz." dedi.

MASKİ  Salihli İlçe Şefliği şantiyesinde düzenlenen kahvaltıya başta Belediye Başkanı  Zeki Kayda olmak üzere Başkan Yardımcıları  Nuri Kaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve  İbrahim Karaca, Büyükşehir  Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren, MASKİ İçme Suyu 2. Bölge Şube Müdürü Nilhan Kılıç, Büyükşehir  Salihli 3. Bölge  İtfaiye Amiri Ercan Özçelik ile MASKİ  Salihli İlçe Şefliğinde çalışan personel katıldı. - MANİSA

Erken Salınan Boğa, Dehşet Saçtı: 4 Yaralı Dünyaca Ünlü Statta Cinsel İçerikli Film Skandalı
NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!