Son Dakika Haberleri: Başkan Kayda, MHP İlçe Yönetimini Ağırladı

Başkan Kayda, MHP İlçe Yönetimini Ağırladı

2 yıl önce

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salihli ilçe Başkanı Mehmet Akın ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Başkan Kayda, MHP İlçe Yönetimini Ağırladı, System.String[]
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salihli ilçe Başkanı Mehmet Akın ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca ile Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren'in de eşlik ettiği ziyarette, Başkan Zeki Kayda, Salihli Belediyesinin ilçe merkezi ile mahallelerde gerçekleştirdiği çalışmaları ve projeleri anlattı. Yürütülen hizmetlerle ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın ziyaret anısı olarak Başkan Kayda'ya çiçek takdim etti. Ziyaretlerinden dolayı MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın'a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Kayda, MHP Salihli ilçe yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın ve yönetim kurulu üyeleri ayrıca İlçe Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu ve İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı'yı ziyaret ederek, ziyaret anısına çiçek takdim etti. - MANİSAKobra Yılanının Isırdığı Aref'in Menajeri: Kısmi Felç Gözüküyor Şener Şen'in Yeğeni Aslı Süme Efeoğlu, Adnan Oktar Operasyonu Kapsamında Gözaltına Alındı

Ünlü Şarkıcı Hatice, Sörf Tahtalı Videosuyla Sosyal Medyada Bomba Etkisi Yarattı