Son Dakika Haberleri: Başkan Kayda: "Salihli'ye Fakülte Kazandırmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz"

Başkan Kayda: "Salihli'ye Fakülte Kazandırmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz"

4 ay önce

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Belediyesinin yapım işini üstlendiği Manisa Celal Bayar Üniversitesi Salihli İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte binasında incelemelerde bulundu.

Başkan Kayda:
Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda,  Salihli Belediyesinin yapım işini üstlendiği  Manisa  Celal Bayar Üniversitesi  Salihli İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte binasında incelemelerde bulundu.

Salihli Meslek Yüksek Okulu kampüs alanında bulunan fakülte binasını gezerek, çevre düzenleme çalışmaları hakkında Belediye Başkan Yardımcısı  İbrahim Karaca'dan bilgi alan Başkan Kayda,  Salihli'ye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Fakültenin 2017-18 öğretim yılında Maliye bölümüne alınacak 60 öğrenci ile eğitime başlayacağını belirten Başkan Kayda, "Salihli'ye üniversite sözü verdik ve fakülte binasını tamamladık. Bunun gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Salihlimize hayırlı olsun" dedi.

Başkan Kayda'ya inceleme gezisinde, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu ve  İbrahim Karaca, Büyükşehir  Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren ve  Salihli Meslek Yüksek Okulu Sekreteri Ergün Kaya eşlik etti. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Özel Güvenlik, Bakan Özhaseki'ye İzin Vermedi; Kavga Çıktı Aracını Bıraktığı Yeri Unutan Sürücü, 20 Yıl Sonra Aynı Yerde Buldu
İsrail Başbakanı Netenyahu'nun Evine Polisten Yolsuzluk Baskını