Son Dakika Haberleri: Başkan Kayda, Yapımı Süren Çalışmaları İnceledi

Başkan Kayda, Yapımı Süren Çalışmaları İnceledi

2 ay önce

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde ilçeye kazandırılacak olan yağmur suyu ve prestij cadde çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Başkan Kayda, Yapımı Süren Çalışmaları İnceledi, System.String[]
Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda,  Manisa Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde ilçeye kazandırılacak olan yağmur suyu ve prestij cadde çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Belediye Başkan Yardımcısı  İbrahim Karaca ve Büyükşehir  Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren ile birlikte  Atatürk ve Şüheda Caddelerinde devam eden yağmur suyu alt yapı çalışmalarını inceleyen Başkan Kayda, Prestij Cadde çalışmaları kapsamında Avar Caddesinde devam eden çalışmalar hakkında firma yetkilisinden bilgi aldı. Yağmur suyu alt yapı projesinin tamamlanmasıyla birlikte  Salihli'de yaşanan su baskınları çilesinin sona ereceğini belirten Başkan Kayda, prestij cadde çalışmaları sonucunda Avar, Şüheda ve  Atatürk Caddelerinin modern bir görünüm kazanacağını söyledi.

Salihli'deki incelemelerin ardından  Bağcılar Mahallesine giden Başkan Kayda, mahallede devam eden içme suyu takviye nakil hattı çalışmasıyla ilgili olarak Büyükşehir  Salihli Koordinatörü Ünveren'den bilgi aldı.  Salihli Belediyesi tarafından Beylikli Mahallesinde gerçekleştirilen parke taş döşeme çalışmalarını da inceleyen Başkan Kayda, mahalle sakinleri ile kahve toplantısı yaparak projeleri ve hizmetleri anlattı. Mahalle sakinleri de yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı  Zeki Kayda'ya teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. - MANİSA

Dondurma Çubuğundan 500 Bin Liralık Araba Kazandı ama Şimdi Kara Kara Düşünüyor NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!
FETÖ'den Yargılanan Eski İl Emniyet Müdürü Tahliye Edildi