Başkan Kesimoğlu, Mülkiyeliler Birliğinin Çarşamba söyleşilerine konuk oldu - Son Dakika

Başkan Kesimoğlu, Mülkiyeliler Birliğinin Çarşamba söyleşilerine konuk oldu

29.06.2020 12:48
Başkan Kesimoğlu, Mülkiyeliler Birliğinin Çarşamba söyleşilerine konuk oldu, System.String[]

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Mülkiyeliler Birliğinin düzenlediği "Çarşamba Söyleşileri" programının "Mülkiyeli Bir Belediye Başkanı" başlıklı söyleşisine konuk oldu.

Bir dönem Mülkiyeliler Birliği'nin Genel Başkanlığını da yapan Kesimoğlu, yaklaşık bir buçuk saat süren programda Kırklareli'ni ve Kırklareli'nde yaptıkları çalışmaları anlattı.

Kesimoğlu program sonunda yaptığı açıklamada ''Karakterimde ve kariyerimde en büyük izlerden biri Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ne yani Mülkiye'ye aittir.

Aynı zamanda Mülkiyeliler Birliği'nin eski bir Genel Başkanı olarak "Mülkiyeli Bir Belediye Başkanı" başlıklı söyleşiye katıldım. Beni Çarşamba Söyleşileri Evde'nin konuğu olarak davet edenlere ve söyleşiyi gerçekleştiren sevgili Canberk kardeşime çok teşekkür ediyorum'' dedi.

Başkan Kesimoğlu, Mülkiyeliler Birliğinin Çarşamba söyleşilerine konuk oldu

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Kesimoğlu, Mülkiyeliler Birliğinin Çarşamba söyleşilerine konuk oldu - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray, Gaziantep FK deplasmanına 9 eksikle gidiyor Fenerbahçeli Nabil Dirar, eski takımı Club Brugge ile anlaştı Gazetecinin Erdoğan'ın sözünü hatırlatarak sorduğu soru Merkez Bankası Başkanı'nı kızdırdı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bindiği otobüsün önüne geçen vatandaşlar, Sıddık Erikli isimli kişiyi şikayet etti Kardeşlerin üzerine kurşun yağdıran husumetli, sokağı kan gölüne çevirdi: 1 ölü, 2 yaralı TSK personeline ilişkin kanun teklifi TBMM Milli Savunma Komisyonu'nda kabul edildi KKTC'de yakalanan FETÖ'nün firari mahrem imamı Ahmet Yiğit, Türkiye'ye getirildi Bankamatik kuyruğunda fenalaşan adam hayatını kaybetti! Yere yığıldığı anlar kameraya yansıdı