Başkan Kocaoğlu, Yer Sofrasında - Son Dakika

Başkan Kocaoğlu, Yer Sofrasında

02.01.2012 08:10
Başkan Kocaoğlu, Yer Sofrasında

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bu kez Kemalpaşa'da bir yer sofrasına konuk oldu.

Toplantılar ve resmi görevleri dışındaki zamanını İzmirlilerin arasında geçirmeye özen gösteren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bu kez Kemalpaşa'da bir yer sofrasına konuk oldu. Yiğitler Köyü sakinlerinden Ayşe Üzgün'ün "Allah ne verdiyse, hep birlikte yeriz" diyerek buyur ettiği Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu'na Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı ve Yiğitler Köyü muhtarı Refik Yay da eşlik etti.

Bir yandan "Ayşe Bacı"nın ikram ettiği tarhana çorbası, yaprak sarma ve böreği yiyen Başkan Kocaoğlu, bir yandan da aile fertleriyle sohbet ederek isteklerini ve sorunlarını dinledi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı'nı evinde ağırlamaktan büyük onur duyduğunu belirten Ayşe Üzgün, "Büyük Başkan'ın köyümüze geleceğini duyduğumda çok heyecanlandım. Onu, evimizde konuk etmek istedim. O da bizi kırmayarak, mütevazi kişiliğini, 'halkın başkanı' olduğunu bir kez daha gösterdi. Allah onun yolunu açık etsin" dedi.

YORUMLAR
500
Köyceğiz'de iyilik koşusu sunumu yapıldı Köyceğiz'de iyilik koşusu sunumu yapıldı Gazeteci Ziynet Sertel Mezarı Başında Anıldı Gazeteci Ziynet Sertel Mezarı Başında Anıldı Aydın'da faciadan dönüldü Aydın'da faciadan dönüldü
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Kocaoğlu, Yer Sofrasında - Son Dakika


Advertisement