Başkan Köşker Canlarla Buluştu - Son Dakika

Başkan Köşker Canlarla Buluştu

27.11.2012 09:33
Başkan Köşker Canlarla Buluştu, System.String[]

Adnan Köşker, Hürriyet Mahallesi'nde bulunan Gebze Cemevi'ne giderek canlarla buluştu.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Hürriyet Mahallesi'nde bulunan Gebze Cemevi'ne giderek canlarla buluştu. Cemerkanına konuk olan Başkan Köşker, yeni planlara alınan cemevinin yapılması için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, canlarla buluştu. Hürriyet Mahallesi'nde bulunan Gebze Cemevi'ni ziyaret eden Başkan Köşker, cem erkanına konuk oldu. Hürriyet Mahallesi Muhtarı Yusuf Çolak ve başkan danışmanı Şakir Bitmez, belediye meclis üyeleriyle birlikte cemevinde canlarla buluşan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, cemerkanı sonrasında yaptığı kısa konuşmada, "Muharrem ayında sevgili peygamberimizin kıymetli torunları Hz. Hüseyin ve 72 canın Kerbela'da şehit edilmesinin acısını hep birlikte içimizde taşıyor ve yaşıyoruz. Rabbim bir daha böyle acılar göstermesin. Rabbim tüm İslam alemini korusun. Birlik, beraberlik ve muhabbetimizi daim etsin inşallah" dedi. Yeni cemevinin yapılmasına ilişkin bilgi de veren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, "Yeni hazırlanan planlara cemevini koyduk. Bölgedeki 2B sorunun çözülmesinin ardından en kısa sürede cemevine kavuşacağız inşallah" dedi. Başkan Köşker, cemerkanın ardından cemevinde dost sohbetinde vatandaşların belediye hizmetlerine ilişkin sorularını cevaplandırdı.

Başkan Köşker Canlarla Buluştu

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Köşker Canlarla Buluştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Büyükçekmece'de düşen uçağı gören görgü tanığı: Manevra yapmasaydı TEM'e düşecekti ÇAYKUR artık çöpünü de ekonomiye kazandıracak Aytemiz Alanyaspor, gösterdiği performansla Süper Lig'i kasıp kavuruyor Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı