Son Dakika Haberleri: Başkan Kuş Temizlik Personelini Ödüllendirdi

Başkan Kuş Temizlik Personelini Ödüllendirdi

9 gün önce

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, geçen günlerde yağan yağmura aldırış etmeden temizlik görevine devam eden Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Şemsi Çoban'ı, ödüllendirdi.

Başkan Kuş Temizlik Personelini Ödüllendirdi, System.String[]
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, geçen günlerde yağan yağmura aldırış etmeden temizlik görevine devam eden Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Şemsi Çoban'ı, ödüllendirdi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, geçen günlerde yağan yağmura rağmen temizlik görevini sürdüren ve sosyal medyada büyük beğeni toplayan temizlik personeli Şemsi Çoban'ı ödüllendirdi. Eyyübiye Belediyesi bünyesinde görevli olan temizlik personeli Şemsi Çoban'ın Balıklıgöl Yerleşkesindeki gece mesaisinde, yağan yağmura rağmen temizlik görevine devam etmesi sosyal medyada büyük beğeni toplamıştı.

Takdir toplayan temizlik personelinin bu hareketi karşısında duyarsız kalmayan Kuş, sosyal medya hesabından, " Olumsuz hava koşullarına rağmen görev bilincinin verdiği sorumlulukla işini severek yapıp mesaisine devam eden, koca yürekli mesai arkadaşımı kutluyorum. Bu kardeşimize alacağımız ilk maaştan ikramiyesini ben vereceğim" ifadelerine yer verdi.

ilk maaşından temizlik personeli Şemsi Çoban'a Cumhuriyet altını hediye eden Kuş," Daha öncede ifade ettiğimiz gibi, ilçemizi hep birlikte inşa edeceğiz ve hep birlikte yöneteceğiz. Değerli personelimizin dediği gibi onlar bizlere karşı hiç mahcup olmazlar, bizler Allah'a mahcup olmak istemiyoruz. Birde bizleri bu göreve getiren Eyyübiye halkına mahcup olmak istemiyoruz. İnşallah bütün çalışan kardeşlerimiz sizlerin göstermiş olduğu performansı gösterirler. Herkesin kendi alanında göstereceği performansla başarıyı yakalarız. Gerçekten de şükranlarımı iletiyorum senin gibi çalışkan, dürüst bir personelimiz, değerli bir amcamız olduğun için" diye konuştu. - ŞANLIURFA
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 02:32 Kaynak: İHASuriyeli Sığınmacının "Kafa Kesmek İstiyorum" Sözleri Büyük Tepki Çekti Yeşilçam'ın Yıldızı Fatma Girik, En Büyük Korkusunu Açıkladı Atatürk'ün Yapay Zeka Tarafından Renklendirilen Görüntüleri Sosyal Medyada Gündem Oldu! TFF Başkanı Hüsnü Güreli'den Tepki: Ben Tarafsız Bir Başkanım