Başkan Özaltun'dan, Rektör Şahin'e Ziyaret - Son Dakika

Başkan Özaltun'dan, Rektör Şahin'e Ziyaret

09.03.2018 10:30
Başkan Özaltun'dan, Rektör Şahin'e Ziyaret, System.String[]

Konya’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörlü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i ziyaret etti.

Konya'nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörlü Prof. Dr. Mustafa Şahin'i ziyaret etti.

Belediye Başkanı Özaltun, İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir ve SÜ Beyşehir Ali Akkanat Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Zengin ile birlikte Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin'i makamında ziyaret etti. Rektör Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Ziyarette, Rektör Şahin'e Ali Akkanat Kampüsünde yer alan fakülte ve yüksekokullara bugüne kadar verdiği destek ve katkılardan dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Murat Özaltun ve Kaymakam Yusuf Özdemir, buradaki yükseköğrenim kurumlarına ilave programlar eklenmesiyle ilgili taleplerini dile getirdi. Başkan Özaltun, ziyaretin sonunda yaptığı açıklamada, rektörlük ziyaretinde taleplerine ilişkin olarak sözü aldıklarını belirtirken, "Büyüyen ve gelişen şehrimizi yükseköğrenimde de en ön saflara çıkarabilmek için ilçe yöneticileri olarak birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmek suretiyle çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. İnşallah bu çalışmaların akabinde taleplerimize ilişkin yeni programların detaylarıyla ilgili açıklamayı zaman içerisinde kamuoyu ile paylaşmayı ümit ediyoruz" ifadelerini kullandı. - KONYA

Başkan Özaltun'dan, Rektör Şahin'e Ziyaret

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başkan Özaltun'dan, Rektör Şahin'e Ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Vaka sayısındaki artış hiçbir dönem kontrolümüz dışına çıkmadı Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 501 liradan işlem görüyor Başarılı oyuncu Ayşecan Tatari, anne oldu Dolar 8,34 ile rekor tazeledi Fransa'yı kana bulayan Tunuslu mültecinin ilk görüntüsü ortaya çıktı Prof. Dr. Ceyhan: Önceden neredeyse hiç görülmeyen çocuk vaka sayıları toplumda oldukça arttı Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Aşk yaşadıkları konuşulan Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan aynı eve girerken yakalandı