Son Dakika Haberleri: Başkan Özbalcı, Kemal Kaplan Huzurevi Sakinleriyle Bayramlaştı

Başkan Özbalcı, Kemal Kaplan Huzurevi Sakinleriyle Bayramlaştı

1 ay önce

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, Ramazan Bayramı dolayısıyla Kemal Kaplan Huzurevi'ni ziyaret ederek buradaki yaşlılarla bayramlaştı.

Başkan Özbalcı, Kemal Kaplan Huzurevi Sakinleriyle Bayramlaştı, System.String[]
Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, Ramazan Bayramı dolayısıyla Kemal Kaplan Huzurevi'ni ziyaret ederek buradaki yaşlılarla bayramlaştı.

AK Parti Ladik Seçim Koordinasyon Merkezi'nde düzenlenen bayramlaşmaya katılan Başkan Özbalcı, meydanda vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra Kemal Kaplan Huzurevi'ni ziyaret etti.

Buradaki yaşlıların elini öperek bayramlaşan Özbalcı, "Sizleri sadece bayramlarda değil her zaman hatırlıyoruz. Hepimiz büyük bir aileyiz. Büyüklerimiz olarak, dostlarımız ve sevdiklerimizsiniz. Şu anda birlikte bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar dostluğun, kardeşliğin, hoşgörünün pekiştiği ve zirve yaptığı günlerdir." diye konuştu.

Huzurevi sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade etti.

Bayramlaşma programına AK Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican ve AK Parti Samsun milletvekili adayı Caner Göktepe de katıldı.Kobra Yılanının Isırdığı Aref'in Menajeri: Kısmi Felç Gözüküyor Ünlü Yapımcı Erol Köse'den Bomba İddia: Mustafa Ceceli ile Tuvana Türkay Videosu Var

Bedellide 25 Gün Olarak Belirlenen Askerlik Süresi 28 Gün Olarak Değiştirildi