Başkan Özger: 2011 Yılında Yapılan Hizmetlerle İlçenin Çehresi Değişti - Son Dakika

Başkan Özger: 2011 Yılında Yapılan Hizmetlerle İlçenin Çehresi Değişti

02.01.2012 19:02
Başkan Özger: 2011 Yılında Yapılan Hizmetlerle İlçenin Çehresi Değişti

Yozgat Aydıncık Belediye Başkanı Bahattin Özger, göreve geldikleri günden itibaren ilçeye çok büyük hizmetler yaptıklarını belirterek, 2011 yılında yapılan hizmetlerle ilçenin çehresinin değiştiğini söyledi.

Yozgat Aydıncık Belediye Başkanı Bahattin Özger, göreve geldikleri günden itibaren ilçeye çok büyük hizmetler yaptıklarını belirterek, 2011 yılında yapılan hizmetlerle ilçenin çehresinin değiştiğini söyledi.

İlçenin cadde ve sokaklarını kilit parke taşı ile kapladıklarını belirten Başkan Özger, "İlçemizin cadde ve sokakları yazın tozdan, kışın ise çamurdan geçilmezdi. Biz bu cadde ve sokaklarımızın yollarını 40 bin metrekare kilit parke taşı ile döşedik. 15 bin metre kanalizasyon çalışması ve bu çalışma sırasında içme suyu isale hattının yenileme çalışmalarını da tamamladık." dedi.

Aydıncık Belediyesi olarak, ilçe halkına en güzel hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduklarını kaydeden Başkan Özger, "Göreve başlayalı 3 yıl olacak. Bu süre içerisinde önceliğimizi ilçemizin altyapı ve üstyapı çalışmalarına verdik. Bu çalışmalarımızın büyük bir kısmını tamamladık. Sosyal yönden gençlerimize yönelik son derece modern bir halı sahayı hizmete açtık. Doğal arıtma tesisi kurduk. İlçemizden geçen ve yağışlardan dolayı taşma tehlikesi bulunan dere yatağında ıslah çalışması yaptık. Yine ilçemizin ihtiyacı olan şehirlerarası otobüs terminalini hizmete açtık. Bu yönde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz." diye konuştu.

Başkan Özger, ilçe halkının sıkıntı ve sorunları ile daha iyi ilgilenilmesi ve biran önce çözüme kavuşturulması için beyaz masa bürosunu faaliyete geçirdiklerini hatırlatarak, "Yaklaşık 1 yıldır bu büromuzda vatandaşlarımızın sıkıntı ve sorunlarını dinliyoruz. Buraya sıkıntı ve sorunları olan vatandaşlarımız gelerek istek ve taleplerini iletiyorlar. Bizler de mümkün olduğunca en kısa süre içerisinde bu sorunların giderilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim amacımız, halkımızın isteği doğrultusunda en iyi en güzel hizmeti sunmaktır." şeklinde konuştu.

Başkan Özger: 2011 Yılında Yapılan Hizmetlerle İlçenin Çehresi Değişti

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Başkan Özger: 2011 Yılında Yapılan Hizmetlerle İlçenin Çehresi Değişti - Son Dakika


Son Dakika

Fırtına Kremlin'de kurulan iskeleyi çökertti, Kızıl Meydan ziyarete kapatıldı 12:05 Fırtına Kremlin'de kurulan iskeleyi çökertti, Kızıl Meydan ziyarete kapatıldı İstanbul'un göbeğinde araçlar birbirine girdi! Zırhlı aracın da karıştığı kazada yaralılar var 11:49 İstanbul'un göbeğinde araçlar birbirine girdi! Zırhlı aracın da karıştığı kazada yaralılar var Felipe Melo, cazip teklifi Galatasaray için reddetti 11:23 Felipe Melo, cazip teklifi Galatasaray için reddetti
6 aç aslan aynı anda bir zürafaya saldırdı! Sonrasını herkese sürpriz oldu 11:12 6 aç aslan aynı anda bir zürafaya saldırdı! Sonrasını herkese sürpriz oldu Ünlü oyuncu Ayberk Pekcan'dan üzücü haber! Sırt ağrısı şikâyetiyle gittiği hastanede kanser olduğunu öğrendi 11:08 Ünlü oyuncu Ayberk Pekcan'dan üzücü haber! Sırt ağrısı şikâyetiyle gittiği hastanede kanser olduğunu öğrendi Aylar sonra kendini gösteriyor! Korona geçirenlerde yeni tehlike: Beyin sisi, düşünme ve konsantre olma zorluğu 10:40 Aylar sonra kendini gösteriyor! Korona geçirenlerde yeni tehlike: Beyin sisi, düşünme ve konsantre olma zorluğu
Rusya'dan Almanya Savunma Bakanı'nın NATO çağrısına sert tepki: Geçmişte benzer adımların nasıl sonuçlandığını iyi bilmeli 10:29 Rusya'dan Almanya Savunma Bakanı'nın NATO çağrısına sert tepki: Geçmişte benzer adımların nasıl sonuçlandığını iyi bilmeli Seren Serengil, 10:10 Seren Serengil, "Zina suç olmalı" çıkışına açıklama getirdi: Benim ailem yıkıldı
Advertisement