Başkan Özger: 2011 Yılında Yapılan Hizmetlerle İlçenin Çehresi Değişti - Son Dakika

Başkan Özger: 2011 Yılında Yapılan Hizmetlerle İlçenin Çehresi Değişti

02.01.2012 19:02
Başkan Özger: 2011 Yılında Yapılan Hizmetlerle İlçenin Çehresi Değişti, System.String[]

Yozgat Aydıncık Belediye Başkanı Bahattin Özger, göreve geldikleri günden itibaren ilçeye çok büyük hizmetler yaptıklarını belirterek, 2011 yılında yapılan hizmetlerle ilçenin çehresinin değiştiğini söyledi.

Yozgat Aydıncık Belediye Başkanı Bahattin Özger, göreve geldikleri günden itibaren ilçeye çok büyük hizmetler yaptıklarını belirterek, 2011 yılında yapılan hizmetlerle ilçenin çehresinin değiştiğini söyledi.

İlçenin cadde ve sokaklarını kilit parke taşı ile kapladıklarını belirten Başkan Özger, "İlçemizin cadde ve sokakları yazın tozdan, kışın ise çamurdan geçilmezdi. Biz bu cadde ve sokaklarımızın yollarını 40 bin metrekare kilit parke taşı ile döşedik. 15 bin metre kanalizasyon çalışması ve bu çalışma sırasında içme suyu isale hattının yenileme çalışmalarını da tamamladık." dedi.

Aydıncık Belediyesi olarak, ilçe halkına en güzel hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduklarını kaydeden Başkan Özger, "Göreve başlayalı 3 yıl olacak. Bu süre içerisinde önceliğimizi ilçemizin altyapı ve üstyapı çalışmalarına verdik. Bu çalışmalarımızın büyük bir kısmını tamamladık. Sosyal yönden gençlerimize yönelik son derece modern bir halı sahayı hizmete açtık. Doğal arıtma tesisi kurduk. İlçemizden geçen ve yağışlardan dolayı taşma tehlikesi bulunan dere yatağında ıslah çalışması yaptık. Yine ilçemizin ihtiyacı olan şehirlerarası otobüs terminalini hizmete açtık. Bu yönde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz." diye konuştu.

Başkan Özger, ilçe halkının sıkıntı ve sorunları ile daha iyi ilgilenilmesi ve biran önce çözüme kavuşturulması için beyaz masa bürosunu faaliyete geçirdiklerini hatırlatarak, "Yaklaşık 1 yıldır bu büromuzda vatandaşlarımızın sıkıntı ve sorunlarını dinliyoruz. Buraya sıkıntı ve sorunları olan vatandaşlarımız gelerek istek ve taleplerini iletiyorlar. Bizler de mümkün olduğunca en kısa süre içerisinde bu sorunların giderilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim amacımız, halkımızın isteği doğrultusunda en iyi en güzel hizmeti sunmaktır." şeklinde konuştu.

Başkan Özger: 2011 Yılında Yapılan Hizmetlerle İlçenin Çehresi Değişti

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Başkan Özger: 2011 Yılında Yapılan Hizmetlerle İlçenin Çehresi Değişti - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüse yakalanan Ronaldo tarzını değiştirdi, uzayan saçlarını kazıdı Sağlık Bakanlığı: Grip aşısı, risk gruplarının ağırlık derecesine göre sıralanarak yapılacak Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti Reuters'a konuşan yetkiliden bomba iddia: Türkiye'de sokağa çıkma kısıtlaması gelebilir 15 yaş küçük sevgilisiyle yatakta oğluna yakalanan anne, evlat katili oldu Kronik hastalığı olanlar grip aşısı yaptıramayacak! Vatandaşlar tepkisini sosyal medyada gösterdi Amerikan giyim şirketi GAP, Avrupa'daki mağazalarını kapatıyor