Son Dakika Haberleri: Başkan Özkan İmamları Unutmadı

Başkan Özkan İmamları Unutmadı

3 ay önce

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle Din Görevlileri ile yemekte bir araya geldi.

Başkan Özkan İmamları Unutmadı, System.String[]
Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle Din Görevlileri ile yemekte bir araya geldi.

Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle Niğde genelinde görev yapan müftü, imam, müezzin ve emekli din görevlileri ile yemekte buluşan Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, İmamlığın Peygamber Mesleği olduğunu söyledi.

Özkan yaptığı konuşmada şunları söyledi; "Bu mesleğin emeklisi de olmaz. Peygamberimiz ahir ömründe hasta yatağında bile bu görevi aksatmadan devam ettirmiştir. Ulvi, kutsal ve mübarek bir görevdir. Toplumda eskiden daha çok olurdu şimdi zaman zaman da ortaya çıkıyor, bu mesleği gözden düşürmek için bazı mihraklar dokunuşlar yaptı, ferdi olarak da zaman zaman yapılıyor. Bu imam kardeşlerimizin şahsında, Peygamber Efendimizin önderliği ve onun şahsına olan bir hakaret olarak idrak ettik. Onun için bizim gönlümüzde mübarektir, önderliktir, örnekliktir. Ben hepinizini tebrik ediyorum" dedi.

Programa AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin, İl Müftüsü Alaaddin Gürpınar'da katıldı. - NİĞDE18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor CHP'de İstanbul İçin Adı Geçen Muharrem İnce, Seçim Çalışmalarına Bursa'da Başladı

Eşinin Kendisinden Boşanmak İstediğini Öğrenen Koca, Önce Karısını Sonra Kendini Vurdu