Son Dakika Haberleri: Başkan Özyavuz gençlerle referandumu konuştu

Başkan Özyavuz gençlerle referandumu konuştu

3 yıl önce

Şanlıurfa'nın Harran İlçe Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, 16 Nisan'da sandıktan çıkacak güçlü "evet"le Türkiye'nin geleceğe daha emin adımlarla ilerleyeceğini söyledi.

Başkan Özyavuz gençlerle referandumu konuştu, System.String[]

Başkan Özyavuz, AK Parti Harran İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz'un da katıldığı toplantıda, teşkilat mensupları ve gençlerle bir araya geldi. Belediye Başkanı Özyavuz, gençlerle anayasa değişikliği paketi ve Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin oylanacağı 16 Nisan'daki referanduma yönelik çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
"Halkımıza Hizmet, Kararımız Evet" adı altında düzenlenen toplantıda konuşan Özyavuz, teşkilat üyeleri ve gençlerle sık sık bir araya geldiklerini belirterek, "Aynı zamanda, hayattaki tecrübeleriyle yolumuzu her zaman aydınlatan büyüklerimizi de ziyaret ederek onlarla olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah onların tecrübeleri ve dualarıyla 16 Nisan'da halkımızın özlemiş olduğu sistem değişikliği gerçekleşecek ve ülkemiz emin adımlarla geleceğe ilerleyecektir" dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz ise, referandumun önemine vurgu yaparak, "Referanduma kısa bir süre kaldı. Performansımızı artırıp, halkımızı en iyi şekilde bilinçlendirmeliyiz. 16 Nisan'da, ülkemizin huzur ve refahına katkı sağlayacak yeni bir zafere imza atmalıyız" diye konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 25.03.2017 09:18 Kaynak: BültenlerIvanka Trump, skandal hatası nedeniyle sosyal medyada rezil oldu
Suriye'de ateşkes anlaşmasına Esed yönetiminden ilk yorum: ABD ile Türkiye'nin anlaşması muğlak ABD ile Türkiye'nin mutabakatı üzerine Rusya'dan ilk tepki: Suriye'nin ve Türkiye'nin güvenliğini garanti edecek şartlar oluşturulmalı