10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru - Son Dakika

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru

09.01.2021 13:21
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru, System.String[]

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kayseri Şube Başkanı Ali Özcan, Saadet Partisi Kayseri Kadın Kolları Başkanı Fatma Kara, 10 Ocak...

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kayseri Şube Başkanı Ali Özcan, Saadet Partisi Kayseri Kadın Kolları Başkanı Fatma Kara, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Palancıoğlu, mesajında, gazetecilerin çok önemli bir görev üstlendiğini belirtti.

Gazetecilerin ve basın çalışanlarının 10 Ocak Gazeteciler Günü'nü tebrik ettiğini aktaran Palancıoğlu, şunları kaydetti:

"Ülkemizde ve dünyanın her yerindeki gelişmeleri topluma en doğru şekilde ulaştırma görevini yürüten tüm gazetecileri kutluyorum. Tabi basın bizim için önemli. Teknoloji ile insanların bilgiye ulaşması ve bu bilginin de doğru ve güvenilir olması son derece önemli. Bunun da çok hızlı bir şekilde olması gerekiyor. Halkın habere ulaşması açısından mesai mefhumu gözetmeksizin haberi ve bilgiyi bizlere ulaştıran basın çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Mesleğini tarafsız, ilkeli yayıncılık anlayışıyla sürdüren tüm değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum."

İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman da basın mensuplarının sevinç ve gururunu gönülden paylaştığını aktardı.

Basın mensuplarının yorum ve görüşlerinin, çalışmalarında önemli faydalar sağladığını anlatan Ataman, "İletişim teknolojisinin gelişmesiyle birlikte toplumun aydınlanmasında önemli bir rol üstlenen basınımız, internet medyası ve sosyal medya ile yelpazesini genişletmiş, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına erişmiştir. Kamuoyunun bilgilendirilmesinde doğru ve güvenilir haber yapma, objektif olma, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde barındıran bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, aynı zamanda vatandaşla devlet arasında da köprü görevi görmekte ve bu anlamda da bir nevi kamu görevi icra etmektedir." ifadelerini kullandı.

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, ASKON Kayseri Şube Başkanı Ali Özcan ve Saadet Partisi Kayseri Kadın Kolları Başkanı Fatma Kara da gazetecilerin ve basın mensuplarını önemli bir görev yaptığını, fedakarca çalıştıklarını ifade etti.???????

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe'den kiralanan Frey, Waasland formasıyla 15. golüne ulaştı Fenerbahçe'den kiralanan Frey, Waasland formasıyla 15. golüne ulaştı Son Dakika: Türkiye'de 11 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 237 kişi vefat etti, 50 bin 678 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 11 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 237 kişi vefat etti, 50 bin 678 yeni vaka tespit edildi Anne ve kızı aynı gün koronavirüsten hayatını kaybetti Anne ve kızı aynı gün koronavirüsten hayatını kaybetti AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Çin'den koronavirüs aşısı itirafı: Koruyuculuk seviyeleri düşük Çin'den koronavirüs aşısı itirafı: Koruyuculuk seviyeleri düşük "Anne" diye bağıran horoz kesilmekten son anda kurtuldu Diyanet, Ramazan'da uyulacak tedbirleri sıraladı! Camide teravih kılınmayacak, mukabele serbest Diyanet, Ramazan'da uyulacak tedbirleri sıraladı! Camide teravih kılınmayacak, mukabele serbest

Son Dakika Haberleri