Başkan Piriştina Koltuğunu Devretti - Son Dakika

Başkan Piriştina Koltuğunu Devretti

23.04.2015 14:44
Başkan Piriştina Koltuğunu Devretti, System.String[]

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, koltuğunu 8. Sınıf öğrencisi Melisa Basut’a devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, koltuğunu 8. Sınıf öğrencisi Melisa Basut'a devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi İzmir'in Buca ilçesinde de coşkuyla kutlandı. Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina da, temsilen makamını 8. Sınıf öğrencisi Melisa Basut'a devretti. Küçük Başkan, ilk olarak yatırımları okullardan başlatacağını ifade etti.

Küçük başkanın ilk olarak eğitim alanında yatırımlar yapacağını söylemesinin heyecan verici olduğunu dile getiren Piriştina, "Bunların dikkate alınması, gerek personel açılısından gerekse kentte yaşayan hemşehrilerimiz açısından çok önemli. O yüzden hizmete eğitimden başlamış olmak gerçekten çok kıymetli. Küçük başkanımıza çok teşekkür ediyorum ve yarının teminatı olan çocuklarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum" diye konuştu.

Başkanlık teslim töreninin ardından Piriştina, Buca Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu, Ulaştırma Albay Ergünay Koçoğlu ve Buca İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Okur ile birlikte Buca Stadı'ndaki kutlamalara katıldı. - İZMİR

Başkan Piriştina Koltuğunu Devretti
Başkan Piriştina Koltuğunu Devretti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Piriştina Koltuğunu Devretti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Ankara'da yarından itibaren resmi anaokulu, anasınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim-öğretim uzaktan yapılacak Koronavirüsü yenen F.Bahçeli Enner Valencia, Türkiye'ye dönüyor Ayrılığı hazmedemedi! Eşi terk edince evini kurşunladığı kayınpederini, baklavayla zehirledi Kafasını kek makinesine kaptıran işçi hayatını kaybetti Roma kulübünün tesislerinde 15 adet bomba bulundu Bakan Pakdemirli: Adana'daki sulama projesi, 106 bin kişiye istihdam sağlayacak Kasiyere bıçak çekince kafasına turşu kavanozu yiyen gaspçı: Çalışanı tebrik edip kaçtım Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Ben Mercedes meraklısı, lüks yaşayan biri değilim