Başkan Poyraz, anne ve babasının kandilini görüntülü arayarak tebrik etti - Son Dakika

Başkan Poyraz, anne ve babasının kandilini görüntülü arayarak tebrik etti

21.03.2020 20:05
Başkan Poyraz, anne ve babasının kandilini görüntülü arayarak tebrik etti, System.String[]

İSTANBUL (İHA) –Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, korona virüs tedbirleri kapsamında yanlarına gidemediği anne ve babasının Miraç Kandilini görüntülü bağlantıyla tebrik etti.

İSTANBUL (İHA) – Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, korona virüs tedbirleri kapsamında yanlarına gidemediği anne ve babasının Miraç Kandilini görüntülü bağlantıyla tebrik etti.

Ülkemizin etkilendiği KOVID-19 Koronavirüs nedeniyle birçok önlem alındı. Okullar uzaktan eğitime geçerken, camilerde cemaatle namaza ara verildi. Halkın da zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmaması istendi. Bu süreçte de kutlamaya hazırlandığımız kandil gecesi için çeşitli önlemler alındı. Toplu etkinliklerin yasaklanmasının ardından kandil tebrikleri de online hale geldi.

Görüntülü aramayla kandil tebriği

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz da anne ve babasının Miraç Kandilini görüntülü bağlantı ile tebrik etti. Başkan Poyraz, korona virüs nedeniyle bu kandilde yanlarına gelemediğini, kendilerinin de mecbur kalmadıkça evlerinden çıkmamalarını istedi. Tüm vatandaşlara da seslenen Başkan Poyraz, alınan önlemlere herkesin uyması gerektiğini, bu süreçte sosyal teması en aza indirgememiz gerektiğini ifade etti. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başkan Poyraz, anne ve babasının kandilini görüntülü arayarak tebrik etti - Son Dakika


Son Dakika

Sigara parası için annesini ekmek bıçağı ile kovalayan adam kardeş katili oldu Feyenoord'dan G.Saray'ın istediği Jörgensen için transfer yanıtı: 15 milyon euroyu veren alır Son Dakika: Gine Körfezi'nde korsan saldırısına uğrayan Türk gemisi Gabon'un Gentil Limanı'na demirledi Fenerbahçe "MesutOl" kampanyasından ilk gün 2.8 milyon TL gelir elde etti Sulama kanalına 1 metre kala balçığa saplanan sarhoş sürücüyü kurtarmak için zamanla yarıştılar HDP binasındaki Öcalan posterleri ifşa olunca Soylu AİHM kararını hatırlattı: Batı istismara müsaade etmiyor, ancak bizden istiyor ABD'de restoranda kahvaltı yapan müşteri 148 TL'lik hesaba 10 bin TL bahşiş bıraktı Pfizer/BioNTech aşısında tedirgin eden sonuçlar: İlk aşıda koruma yüzde 50'ler seviyesinde ve mutasyonlara karşı etkisiz
12:47