Başkan, Rize'de Temaslarda Bulundu - Son Dakika

Başkan, Rize'de Temaslarda Bulundu

08.09.2012 13:32

Başkan, Rize'de Temaslarda Bulundu
, System.String[]

Başkan Karaosmanoğlu, Rize ve Güneysu'da temaslarda bulundu, Çay Tv'ye canlı yayın konuğu oldu.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, üç günlük Rize ziyaretinde çeşitli temaslarda bulundu. Rize Valiliği, Rize Belediyesi, AK Parti Rize İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu, Güneysu Kaymakamlığı ile Güneysu Belediyesi'ne de konuk oldu. Başkan Karaosmanoğlu, Çay Tv'de yayınlanan Perspektif programına da canlı yayın konuğu olarak katıldı.

RİZE BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET

Başkan Karaosmanoğlu, üç gün süren Rize ziyaretinde bir dizi temaslarda bulundu. İlk olarak Rize Belediyesi'ni ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu, belediye başkanı Halil Bakırcı, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri tarafından karşılandı. Başkan Karaosmanoğlu ziyaret ettiği Rize Belediye Başkanı Bakırcı'ya işlemeli vazo ile İzmit'in pişmaniyesinden hediye etti.

ŞEHİR MERKEZİNDE İNCELEME

Başkanlar Karaosmanoğlu ile Bakırcı, başkanlık makamında belediye yöneticileri ve meclis üyeleriyle karşılıklı görüş alışverişinde bulunduktan sonra kentte incelemeye çıktı. Bakırcı, kentin merkezini dolaştıkları Başkan Karaosmanoğlu'na yapılan çalışmaları yerinde gösterdi. Başkanlar Karaosmanoğlu ile Bakırcı, şehir merkezinde esnafı da ziyaret etti.

AK PARTİ İL TEŞKİLATINI ZİYARET

Başkan Karaosmanoğlu, daha sonra Rize Valisi Nurullah Çakır'a konuk oldu. Vali Çakır tarafından samimi bir atmosferde misafir edilen Başkan Karaosmanoğlu, kendisine Türk kahvesi takımı ve pişmaniye hediye etti. Başkan Karaosmanoğlu, Rize'deki temasları çerçevesinde AK Parti Rize İl Başkanlığı'nı da ziyaret etti. İl başkanı Hikmet Ayar ve partililer tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan Başkan Karaosmanoğlu, Rize'de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

PARTİLİLERDEN YOĞUN İLGİ

İl başkanı Ayar ile partililere çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli'nde hayata geçirilen projeler, İzmit Körfezi'nin temizlenmesi, sahil düzenlemeleri gibi çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Başkan Karaosmanoğlu'nun Rize'yi önceki ziyaretinde Siyaset Akademisi'nde verdiği dersten çok faydalandıklarını söyleyen partililer de, Kocaeli'ndeki başarılı çalışmaları yakından takip ettiklerini dile getirdi.

GÜNEYSU İLÇESİNİ ZİYARET

Başkan Karaosmanoğlu, Rize'deki programı dahilinde Güneysu'ya geçti. Başkan Karaosmanoğlu burada Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ile Gebzeli olan Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek'i ziyaret etti. Güneysu Belediye Başkanı Minder ve Kaymakam Çiçek tarafından sıcak ve samimi bir atmosferde karşılanan Başkan Karaosmanoğlu, ilçede incelemelerde bulundu.

ÇAY TV'YE KONUK OLDU

Ziyaret ettiği el işlemeleri atölyesinde Başkan Karaosmanoğlu'na üzerinde ismi yazılı Rize bezinden kaşkol ile işlemeli bakır tabak hediye edildi. Başkan Karaosmanoğlu ile eşi Behiye Karaosmanoğlu, Güneysu'daki akrabalarını da ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu, Rize'den yayın yapan ve geniş bir izlenme alanı bulunan Çay Tv'deki Perspektif programında da konuk oldu.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan, Rize'de Temaslarda Bulundu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'a damga vuran sahne! Dışlanan Yamaç, yeniden mahalleye alındı Meteoroloji uyardı: İstanbul'da sisin ardından sağanak yağış geliyor Senato, Trump'ın Yüksek Mahkeme yargıcı adayı Amy Coney Barrett'i onayladı Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı