Son Dakika Haberleri: Başkan Söğüt'ten İftarda Vatandaşlara Konuk Oluyor

Başkan Söğüt'ten İftarda Vatandaşlara Konuk Oluyor

6 gün önce

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Ramazan ayı boyunca her akşam bir eve konuk oluyor, hem sohbet ediyor hem de iftarını vatandaşlarla birlikte açıyor.

Başkan Söğüt'ten İftarda Vatandaşlara Konuk Oluyor, System.String[]
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Ramazan ayı boyunca her akşam bir eve konuk oluyor, hem sohbet ediyor hem de iftarını vatandaşlarla birlikte açıyor.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, iftar yemeklerinde vatandaşlarla buluşuyor. Eşi Hatice Söğüt ile birlikte iftar ziyaretlerinde bulunan Başkan Şener Söğüt, iftar sonrasında da vatandaşların çay davetini geri çevirmiyor. Ziyaretleri sırasında konuşan Başkan Şener Söğüt, "Ramazan ayı birlik, beraberlik, kardeşlik ve huzur demek. Ramazan ayının bu güzelliklerini vatandaşlarımızla birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyorum" dedi.

Evine konuk olduğu ailelerle sohbetinde "Daha güzel bir Körfez için ne istersiniz" diyerek fikrilerini alan Başkan Söğüt'e Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Denli ve AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna'nın eşlik etti. Ziyarette Hereke'nin özellikle turizm noktasında önemine vurgu yapan Başkan Şener Söğüt, "Hereke hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile gerçekten Kocaeli'nin bir incisi. Hereke Kalesi'nin restorasyonunda sona doğru geldik. Son etapta bitmek üzere. Evliya Çelebi'nin Seyahatnamesi'nde de bahsedilen bin 400 yıllık tarihe sahip bir kale. Gerçekten bölgemiz için, ilimiz için önemli" diye konuştu. - KOCAELİ
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 05:48 Kaynak: İHAİftara Ne Kadar Kaldı? İşte 23 Mayıs Perşembe İl İl İftar Vakitleri Umreye Giden Merve Sanay, Tüm Açık Fotoğraflarını Sildi Ramazanda Hurma Satışlarında Talep Arttı Kaplumbağa Kostümü Giyen Adam, Araçların Önüne Atlayarak Kurallara Dikkat Çekti