Son Dakika Haberleri: Başkan Sözlü: "Dünya Bir Mutfaksa, Adana Başkenti Olmalıdır"

Başkan Sözlü: "Dünya Bir Mutfaksa, Adana Başkenti Olmalıdır"

3 ay önce

Başkan Sözlü: "Dünya bir mutfaksa, Adana başkenti olmalıdır" 2. Adana Lezzet Festivali yoğun katılımla sürüyorADANA - Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Eğer dünyayı büyük bir mutfak sayarsak, dünyanın başkenti Adana olmalıdır" dedi.

Başkan Sözlü: "Dünya bir mutfaksa, Adana başkenti olmalıdır"
2. Adana Lezzet Festivali yoğun katılımla sürüyor

ADANA - Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Eğer dünyayı büyük bir mutfak sayarsak, dünyanın başkenti Adana olmalıdır" dedi.
Bu yıl 2'ncisi düzenlenen Adana Lezzet Festivali, tüm hızıyla sürüyor. Festival alanına gelen yerli ve yabancı ziyaretçiler, Adana'nın birbirinden lezzetli tatlarıyla tanıştı. Adana kebap, şırdan, bici bici gibi yöresel lezzetlerin ön plana çıktığı festivalde, ziyaretçiler lezzetlerin tadını doyasıya çıkarttı.
2. Adana Lezzet Festivali'yle ilgili açıklamalarda bulunan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, festivalde emeği geçenlere teşekkür ederek, "Bu gibi festivallere bakış açımız, Adana'nın bütün zenginliklerini önce Türkiye'ye sonra da tüm dünyaya tanıtmak. Eğer dünyayı büyük bir mutfak sayarsak, dünyanın başkenti Adana olmalıdır. Azerbaycan'dan, Rusya'dan sadece bu festival için Adana'ya gelen misafirlerimizi gördüm. Lezzet Festivali, Adana'nın turizmine önemli katkı sağlayacaktır" diye konuştu.İstanbullu Gelin'de Arabadaki Cinsel İlişki Sahnesi Sosyal Medyada Tepki Topladı "Jennifer Lawrence'la İlişkiye Girdim" Diyen Yapımcı Harvey Weinstein, Kadın Aktöre Tecavüz Etti

Türkiye'nin Operasyonları Sonrası Köşeye Sıkışan YPG, Esad'dan Yardım İstedi