Başkan Tartan'dan Personele Ödül - Son Dakika

Başkan Tartan'dan Personele Ödül

25.07.2012 16:22
Başkan Tartan'dan Personele Ödül, System.String[]

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı üç personelini kutlayarak ödüllendirdi.

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı üç personelini kutlayarak ödüllendirdi.

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, belediyenin Plan ve Proje Müdürülüğü Numarataj biriminde çalışan Fatma Ülgen ve Fatih Öksüz ile Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde süpürgeci olarak çalışan Gülsüm Kavak'ı başarılı ve örnek çalışmalarından dolayı kutlayarak, üç personele hediyeler verdi.

Kahramanlar semtinde içinde bin liraya yakın para ve kredi kartları bulunan cüzdanı sahibine ulaştırarak, örnek bir davranış sergileyen süpürgeci Gülsüm Kavak'ı bu davranışı nedeniyle kutlayan Başkan Tartan, "Numarataj servisinde özveriyle çalışarak, vatandaşa yardımcı olan ve örnek davranışıyla da takdiri hak eden Gülsüm Hanım'a teşekkür ederim. Bu güzellikleri görmek, dürüst ve görevini iyi bir şekilde yerine getiren insanlarla çalışmak beni mutlu ediyor. Herkese örnek olsun" dedi.

(ND)

25.07.2012 16: 01: 58

TSI

NNNN - İZMİR

Başkan Tartan'dan Personele Ödül
Başkan Tartan'dan Personele Ödül

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Tartan'dan Personele Ödül - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Fatih Terim: Ali Sami Yen'de 8-10 dakika vermemek bu kadar zor mu! Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam, göğüs dekolteli elbisesiyle poz verdi Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, La Casa de Papel dizisinin kadrosuna dahil oluyor İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı