Son Dakika Haberleri: Başkan Toltar, Vatandaşların Taleplerini Dinliyor

Başkan Toltar, Vatandaşların Taleplerini Dinliyor

9 gün önce

Halk Günü Toplantıları’nda vatandaşlarla bir araya gelen Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dİlovalılar’ın sorunlarını dinliyor.

Başkan Toltar, Vatandaşların Taleplerini Dinliyor, System.String[]
Halk Günü Toplantıları'nda vatandaşlarla bir araya gelen Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dİlovalılar'ın sorunlarını dinliyor.

Dilovası Belediyesi'nin yerel yönetimde katılımcılığı sağlamak ve ortak çözüm üretmek anlayışıyla hayata geçirdiği "Halk Günü Toplantıları"nda vatandaşlar, taleplerini Başkan Ali Toltar'a iletme fırsatı buluyor. Başkan yardımcıları ve tüm birim müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda talepler ilgili müdürlüklere iletiliyor. Her türlü konu hakkındaki istek ve önerilerini dikkate alan ilgili müdürlükler, gelen talepler doğrultusunda mümkün olan en kısa zamanda gereken inceleme ve çalışmayı yaparak, sorunlara çözüm üretiyor.

Halk Günü Toplantıları'nın önemine değinen Başkan Toltar," İlçemizde göreve geldiğimiz 2014'ten bu yana halka rağmen değil, halkla birlikte belediyeciliği kendimize ilke edindik. Halk toplantılarımızda, esnaf ziyaretlerimizde, açılış ve programlarımızda vatandaşlarımızla bir araya geldik, gelmeye de devam ediyoruz. Düzenlediğimiz halk toplantıları bizim işimizi kolaylaştırıyor. Özellikle her hafta Salı günleri gerçekleştirdiğimiz halk toplantılarında vatandaşlarımız ilçemizdeki eksiklikleri bizlere iletiyor. Bizler de bu mesajların gereğini her zaman yerine getirdik, getirmeye de devam ediyoruz" dedi. - KOCAELİVizontele Tuba Filmindeki Sahne Gerçek Oldu! Sevgilisiyle Buluşmak İsteyen Genç, Çarşaf Giydi İngiliz Çift 10 Yıllık Dünya Turuna Çıktı, Türkiye'ye Hayran Kaldı

Ateist Baba, Beton Mezara Defnedildi! Tabutuna Fotoğraflar, Traş Takımı, Çakı ve Tarak Konuldu PKK'nın, Şengaldeki Genç Ezidileri Zorla Silahlandırıp Afrin'e Götürmesine Tepkiler Artıyor