Başkan Tosun'a PTT'den Özel Pul Sürprizi - Son Dakika

Başkan Tosun'a PTT'den Özel Pul Sürprizi

14.07.2017 13:31
Başkan Tosun'a PTT'den Özel Pul Sürprizi

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun'u ziyaret eden PTT Manisa Başmüdürlüğü İşletme Hizmetleri Müdür Vekili Burhan Yılmaz Başkan Tosun'a, özel hazırlanan kişisel pul koleksiyonu hediye etti.

PTT Genel Müdürlüğü'nün, mektup ve pullara ilgiyi artırmak, Türk pulculuğuna yeni bir boyut getirmek, pulculuğu sevdirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla başlattığı kişisel pul uygulaması kapsamında PTT Manisa Başmüdürlüğü İşletme Hizmetleri Müdür Vekili Burhan Yılmaz, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun için sürpriz bir hediye hazırladı. PTT Manisa İşletme Hizmetleri Müdür Vekili Burhan Yılmaz, Kula PTT Müdür Vekili Aziz Yılmaz ile birlikte Başkan Tosun'u makamında ziyaret ederek kendisine özel kişisel pul koleksiyonu hediye etti. İşletme Hizmetleri Müdür Vekili Yılmaz, PTT'nin Başkan Tosun'a özel hazırladığı kişisel pulları takdim etmekten memnuniyet duyduğunu belirterek Başkan Tosun'un PTT'ye ve kişisel pul uygulamasına vereceği desteklerden dolayı da teşekkür etti.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, PTT'nin ülke adına önemli hizmetler yürüttüğünün altını çizerek,"Şahsıma özel hazırlanan kişisel pul koleksiyonu benim için anlamlı bir hediye oldu. Ülkemizin doğal ve turistik açıdan önem arz eden şehirleri ve değerlerini pullar üzerinde görmek her zaman beni mutlu etmiştir. Değerlerimizin tanıtımına ve yaşatılmasına vesile olan bu pullarda, Türkiye'nin ilk ve tek UNESCO Sertifikalı Jeoparkı olan Kula'nın da yer almasını çok isterim"diye konuştu.

Başkan Tosun, ziyaretin sonunda PTT Manisa İşletme Hizmetleri Müdür Vekili Burhan Yılmaz'a maket Kula Evi hediye ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Tosun'a PTT'den Özel Pul Sürprizi

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Tosun'a PTT'den Özel Pul Sürprizi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

AK Parti ve MHP seçim barajı için anlaştı 18:10 AK Parti ve MHP seçim barajı için anlaştı
Vitor Pereira, Burak Kapacak'ı 1 dakika bile oynatmadı 17:18 Vitor Pereira, Burak Kapacak'ı 1 dakika bile oynatmadı Çıntar mantarı tezgaha iner inmez tükendi 16:37 Çıntar mantarı tezgaha iner inmez tükendi Üzeri suyla kaplı toprağı kaldıran Türk defineci, bulduğu şeyi kendisi bile anlamadı 16:17 Üzeri suyla kaplı toprağı kaldıran Türk defineci, bulduğu şeyi kendisi bile anlamadı Fenerbahçeli Ferdi Kadıoğlu merakla beklenen tercihini yaptı! 15:09 Fenerbahçeli Ferdi Kadıoğlu merakla beklenen tercihini yaptı! İmamoğlu'ndan Halk Ekmek kuyrukları için 15:00 İmamoğlu'ndan Halk Ekmek kuyrukları için "mizansen" yorumu yapanlara sert tepki: Siyaset için her şeyi konuşabilecek körlükte insanlar Enişteden liseli kıza cinsel istismar: Arabada bacaklarımı okşamaya başladı 12:29 Enişteden liseli kıza cinsel istismar: Arabada bacaklarımı okşamaya başladı Sene başında 30 liraya satılan kahvenin kilosu şimdi 140 lira 11:47 Sene başında 30 liraya satılan kahvenin kilosu şimdi 140 lira
Advertisement