Başkan Tosun'dan Hasta ve Taziye Ziyareti - Son Dakika

Başkan Tosun'dan Hasta ve Taziye Ziyareti

08.03.2017 18:18
Başkan Tosun'dan Hasta ve Taziye Ziyareti, System.String[]

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Sandal Mahallesi'nde taziye evlerini ve hasta vatandaşları ziyaret ederek vatandaşların acısını ve hüzünlerini paylaştı.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, çeşitli vesilelerle vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Tosun, Kula Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Kavas, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula Koordinasyon İşleri Müdür Vekili Yardımcısı Cihan Biçer ve Sandal Mahalle Muhtarı Ramazan Dülger ile birlikte geçtiğimiz günlerde vefat eden merhum Osman Demirci'nin ailesini yanı sıra rahatsızlanan Müzeyyen Özince, Yunus Gencer ve Ali Gencer'i ziyaret etti.

Vatandaşların sevinçli ve hüzünlü günlerinde yanında olmaya devam eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, "Öncelikle Merhum Osman Demirci'ye Allahtan rahmet ailesine ise sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Vaktimiz geldiğinde her birimiz bu dünyadan göçüp gideceğiz. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler ise paylaştıkça çoğalır diyerek Ali Gencer, Yunus Gencer ve Müzeyyen Özince'yi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Rabbim rahatsızlığı olan tüm vatandaşlara acil şifalar versin inşallah" dedi.

Başkan Tosun'dan Hasta ve Taziye Ziyareti

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Tosun'dan Hasta ve Taziye Ziyareti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sigara parası için annesini ekmek bıçağı ile kovalayan adam kardeş katili oldu Feyenoord'dan G.Saray'ın istediği Jörgensen için transfer yanıtı: 15 milyon euroyu veren alır Son Dakika: Gine Körfezi'nde korsan saldırısına uğrayan Türk gemisi Gabon'un Gentil Limanı'na demirledi Fenerbahçe "MesutOl" kampanyasından ilk gün 2.8 milyon TL gelir elde etti Sulama kanalına 1 metre kala balçığa saplanan sarhoş sürücüyü kurtarmak için zamanla yarıştılar HDP binasındaki Öcalan posterleri ifşa olunca Soylu AİHM kararını hatırlattı: Batı istismara müsaade etmiyor, ancak bizden istiyor ABD'de restoranda kahvaltı yapan müşteri 148 TL'lik hesaba 10 bin TL bahşiş bıraktı Pfizer/BioNTech aşısında tedirgin eden sonuçlar: İlk aşıda koruma yüzde 50'ler seviyesinde ve mutasyonlara karşı etkisiz
12:47