Başkan Türkyılmaz, Bir İlki Daha Gerçekleştirdi! - Son Dakika

Başkan Türkyılmaz, Bir İlki Daha Gerçekleştirdi!

25.05.2015 14:11
Başkan Türkyılmaz, Bir İlki Daha Gerçekleştirdi!, System.String[]

Fransa'nın Romorantin Kenti Belediye Başkanı ve Fransa Senatörü Jeanny Lorgeoux'un davetlisi olarak Mudanya için çok önemli projeleri görüşmek üzere gittiği Fransa'da bir ilki daha gerçekleştirdi.

Fransa'daki görüşme ve törenlerle ilgili bilgiler aktaran Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, "Bir ilki daha gerçekleştirdik. Kardeş şehrimiz Romorantin'de katıldığımız resmi törende AB, İngiltere, Almanya, Fransa ile birlikte İstiklal Marşı'mızı söyleyip Şanlı Bayrağımızı gururla göndere çektim. Bayrağımız, Avrupa semalarında gururla dalgalanıyor. Tüm hemşerilerime sevgi ve selamlarımı iletiyorum" diye konuştu.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ay ve eşleriyle birlikte, Fransa'nın Romorantin Kenti Belediye Başkanı ve Fransa Senatörü Jeanny Lorgeoux'un davetlisi olarak 22 Mayıs tarihinde gittiği Fransa'nın Romorantin Kenti'ndeki ziyareti, karşılıklı işbirliği ve Mudanya için çok önemli olan AB (Avrupa Birliği) projelerine destek almak için yapacağı görüşmelerin ardından, 26 Mayıs'ta Türkiye'ye dönecek.

Başkan Türkyılmaz, Bir İlki Daha Gerçekleştirdi!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Türkyılmaz, Bir İlki Daha Gerçekleştirdi! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ibrahimovic'ten Ronaldo'ya koronalı gönderme: Sen Zlatan değilsin, virüse meydan okuma Yapay zekalı kameralar, hakemin keliyle topu karıştırınca gol ekrana yansımadı Slovakyalı şirket, üç dakika içerisinde otomobilden uçağa dönüşen araç geliştirdi Son Dakika! Putin: Karabağ görüşmelerinde Türkiye dahil birçok ülke yer almalı Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Ünlü oyuncu Melisa Döngel, arkadaşlarıyla gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı: Sizi bitireceğim Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi