Başkan Türkyılmaz, Genç Çiftlerin Mutluluğuna Ortak Oldu - Son Dakika

Başkan Türkyılmaz, Genç Çiftlerin Mutluluğuna Ortak Oldu

14.02.2019 16:23
Başkan Türkyılmaz, Genç Çiftlerin Mutluluğuna Ortak Oldu, System.String[]

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde evliliğe adım atmak isteyen çiftlerin nikahını kıydı.

Başkan Türkyılmaz, genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

Mudanya Belediyesi Evlendirme Memurluğu'nda düzenlenen nikah törenlerinde, çiçeği burnunda eşlerin en özel anlarında yanında olan Türkyılmaz, genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

Sevgililer Günü'nde dünya evine giren Eda Taşoğlu ile Ünal Karataş, Yıldız İşler ile Ercan Aracı, Tuğba Özdemir ile Bilge Kağan Çevik, Merve Sevi ile Erhan Engin çiftini yalnız bırakmayan Türkyılmaz, nikahlarını kıydığı çiftlerin ilk çeyrek altınlarını da taktı. Çiftlere hediyeler veren Başkan Türkyılmaz, "Binlerce kilometrelik bir yolculuk tek bir adımla başlar. Hayatlarınızı birleştirdiğiniz bu anlamlı günde birbirinize olan sevgi ve saygınızın asla tükenmemesini dilerim. Hayatınız boyunca attığınız her adım sizi mutluluğa götürsün. Sevginizin artarak devam etmesini, sevginizin Atatürk devrimleriyle Cumhuriyet ilkeleriyle dolu dolu olmasını diliyorum. Birbirinizi, ülkemizi, cumhuriyetimizi ve Atatürk'ümüzü hep çok sevin" dedi.

Başkan Türkyılmaz, Genç Çiftlerin Mutluluğuna Ortak Oldu

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Türkyılmaz, Genç Çiftlerin Mutluluğuna Ortak Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı