Başkan Tütüncü'ye Hizmet Teşekkürü - Son Dakika

Başkan Tütüncü'ye Hizmet Teşekkürü

12.01.2012 11:57
Başkan Tütüncü'ye Hizmet Teşekkürü, System.String[]

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Masa Dağı bölgesindeki Çankaya Mahallesi'nin doğu bölümünü şehir merkezine bağlayan 5 metre genişliğindeki yolu, 20 metrelik yol haline getirdi.

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Masa Dağı bölgesindeki Çankaya Mahallesi'nin doğu bölümünü şehir merkezine bağlayan 5 metre genişliğindeki yolu, 20 metrelik yol haline getirdi.

Kayalık alan olmasına rağmen, yol genişletme çalışması 1 aylık bir sürede tamamlanırken,Antkoop Akdeniz Sitesi sakinleri Hacı Ali Uyaroğlu Cami arasında yeni yol açılması çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarına verdikleri yemekle teşekkür etti. Sitedeki sosyal tesisteki yemekte bir konuşma yapan Antkoop Akdeniz Sitesi Yöneticisi Levent Dedeoğlu, yeni yol açma ve yol genişletme hizmetlerinden dolayı Başkan tütüncü'ye teşekkür etti.

Hizmet teşekküründen dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Tütüncü ise yaptığı konuşmada,

"Ara sokaklarda dahil mahalledeki yolların tamamına asfalt döktük. Mahallede 13 kilometre asfalt çalışması gerçekleştirdik. Mahallenin tek cami olan Hacı Ali Uyaroğlu Cami çevre düzenlemesi yapılamadığı için ibadete açılamıyordu. Çevre düzenlemesini yaptık ve cami hizmete girdi. Antkoop Akdeniz Siteleri ile cami arasında 800 metrelik yeni bir yol açtık. Yine Masa Dağı bölgesini, Duacı Köyü'ne ve Kent Parkı'na bağlayan yolun yapımını da tamamladık.

Şehit İbrahim Yurtseven İlköğretim Okulu'nun göreve geldiğimizde olmayan bahçe duvarını ve bahçesinin asfaltını da yaptık" dedi.

Antalya kent merkezini 360 derece panoramik izleme olanağı sunan Masa Dağı bölgesindeki, göreve geldiklerinde mezbelelik halde olan 14 dönümlük alana seyir terası yaptıklarını kaydeden Başkan Tütüncü, "Seyir Terası yapılmadan önce bölgede bir dairenin fiyatı 110 bin TL idi. Seyir Terası bittikten sonra dairenin fiyatı 310 bin TL oldu. Bu projemiz, bölgeye ciddi bir değer kazandırdı" diye konuştu. Bu yıl içerisinde mahallede kaldırım çalışması yapacaklarını anlatan Başkan Tütüncü,

"Asfaltı, yağmur suyu drenajı, parkları yapılmış, okuluna el uzatılmış, alternatif yolları açılmış, yollar üzerindeki görsel kirlilik ortadan kaldırılmış bir Masa Dağı ortaya çıkıyor" dedi.

Başkan Tütüncü bölgede sadece 2B probleminin kaldığını hatırlatarak, "2B yasa tasarısı Meclise gönderildi. Yasa çıktıktan sonra mülkiyet probleminin çözümüyle de Masa Dağı bölgesi Antalya'nın en avantajlı yerleşim yeri olacak. Çankaya Mahallesi ismi ile müsemma bir yer haline gelecek.

Yaptığımız hizmetlerle de Masa Dağı bölgesini Antalya'nın Çankaya'sı haline getirdik. Kepez'in en az oy aldığım noktasında da hizmetlerimiz en öndedir, en çok oy aldığımız yerde de hizmetlerimiz en öndedir. Hizmetlerimizi mahallelerimize eşit ve adil bir şekilde bölüştürebilmenin,

gayreti içerisindeyiz" diye konuştu. - ANTALYA

Başkan Tütüncü'ye Hizmet Teşekkürü

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Tütüncü'ye Hizmet Teşekkürü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sahte içki ölümleriyle ilgili anason yağı üreticisinden itiraf gibi sözler: Satışları10 kat arttı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz İki grup arasında çıkan tartışmada ateşlenen saçma, balkona çıkan vatandaşın kafasına isabet etti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti