Başkan Uğurlu, Şampiyon Sporcuyu Ödüllendirdi - Son Dakika

Başkan Uğurlu, Şampiyon Sporcuyu Ödüllendirdi

19.01.2012 14:21
Başkan Uğurlu, Şampiyon Sporcuyu Ödüllendirdi, System.String[]

Karaman Belediye Başkanı Kamil Uğurlu, Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonası'nda genç bayanlar dalında 54 kiloda Türkiye Şampiyonu olan boksör Merve Halime Uçkun'u ödüllendirdi.

Karaman Belediye Başkanı Kamil Uğurlu, Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonası'nda genç bayanlar dalında 54 kiloda Türkiye Şampiyonu olan boksör Merve Halime Uçkun'u ödüllendirdi.

Şampiyon sporcu Uçkun, Uğurlu'yu makamında ziyaret etti.

Merve Halime Uçkun'un Karaman ve Türkiye'nin gururu olduğunu söyleyen Uğurlu, bir ilin kendini en iyi sportif faaliyetler ve başarılar ile tanıtabileceğini dile getirerek, şunları kaydetti:

"Boks şampiyonasında bizlere büyük sevinç yaşatan Merve kızımızı kutluyorum. Bu yetenekli sporcumuzun gelecekte daha büyük başarılar elde edeceğine yürekten inanıyorum. Bu arada onu yetiştiren değerli antrenörümüzü de unutmamak lazım. Değerli antrenörümüz Adem Ozan'a da, bize başarılı bir sporcu yetiştirdiği için teşekkür ediyorum."

Başkan Uğurlu ziyaretin sonunda, sporcu Uçkun'u tam altın ile ödüllendirdi. Ziyarette, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Kasım Aydoğdu ve boks antrenörü Adem Ozan'da hazır bulundu.

- KARAMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Başkan Uğurlu, Şampiyon Sporcuyu Ödüllendirdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin eve dönmesini isteyip hastanenin çatısına çıktı, operasyonla indirildi Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin telefonda görüştü! Dağlık Karabağ'daki son durum ele alındı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Freni patlayan araç uçuruma yuvarlandı! 1 kişi hayatını kaybetti Ermenistan ordusunun Berde'deki roketli saldırısında yaralanan siviller korku dolu anları anlattı Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar