Başkan Uysal, Projelerini Tanıttı - Son Dakika

Başkan Uysal, Projelerini Tanıttı

05.03.2019 18:27
Başkan Uysal, Projelerini Tanıttı, System.String[]

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, hizmetlerine kesintisiz ve artırarak devam edeceklerini bildirdi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, hizmetlerine kesintisiz ve artırarak devam edeceklerini bildirdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya katılan Uysal, beş yıllık hizmet dönemini değerlendirdi.

Muratpaşa'da temel belediyecilik, sosyal belediyecilik, komşulaşma ve kardeşleşme alanlarında bir standardı oluşturmak için mücadele ettiklerini belirten Uysal, akılcı ve insanların hayatını değiştiren projelere ihtiyaç olduğunu aktardı.

Gelecek 5 yılda Muratpaşa Belediyesi'nin hizmet ve projelerinin çerçevesini bu anlayışla çizeceğini vurgulayan Uysal, "Muratpaşa'da kadın, engelli, çocuk, genç, yaşlı tüm komşularımıza eğitimden sağlığa, sosyal hayattan istihdama kadar her alanda eşit bir şekilde sunduğumuz hizmetlerle bir yaşam standardı oluşturmaya çalıştık. Bu hizmetlerimizi kesintisiz ve artırarak devam ettireceğiz." ifadelerin kullandı.

Turunç Masa'yla başlayan Muratpaşa sakinlerinin belediye yönetimine katılma sürecini daha da geliştireceklerini bildiren Uysal, mahalle meclisleri, bu meclislerin bir araya geldiği mahalle meclis konseyleri, çocuk, gençlik ve kadın meclisleriyle Muratpaşa'da katılımcı bütçe döneminin başlayacağını belirtti.

Uysal, bu dönemde online platformlarda Muratpaşa sakinlerinin proje ve fikir üretmeye teşvik etmek amacıyla Fikir ve Proje Öneri Platformunun da oluşturulacağını kaydetti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkan Uysal, Projelerini Tanıttı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Arınç'ın istifa metninde dikkat çeken ifadeler var: Yargı, ekonomi ve başka alanlarda reformlara ihtiyaç var