Başkan Uzun, 'Ev Ziyaretleri'ne Devam Ediyor - Son Dakika

Başkan Uzun, 'Ev Ziyaretleri'ne Devam Ediyor

05.01.2012 14:21
Başkan Uzun, 'Ev Ziyaretleri'ne Devam Ediyor, System.String[]

Belediye Başkanı Yusuf Uzun; her hafta gerçekleştirdiği, şehit, gazi, depremzede ve diğer aileleri ziyaretlerine devam ediyor.

Evlerinde birebir görüşülerek, halkın sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm üretilmesi amacını taşıyan bu ziyaretlerden dolayı aileler de mutlu olduklarını ifade ediyor.

Van'da yaşanan depremden sonra ilçeye yerleşen Fırat Eker'in evini ziyaret eden Belediye Başkanı Yusuf Uzun, ailenin isteklerini dinledi. Belediyenin gösterdiği ilgi ve sağladığı destekten son derece memnun olduklarını dile getiren ev sahibi Eker, tüm yardımlar için Başkan Uzun'a teşekkür ettiler. Başkan Uzun, ziyarette çocuklara hediyeler verdi.

Başkan Uzun ikinci ziyaretini şehit ailesine yaptı. 1996 yılında Şırnak'ta vatani görevini yaparken şehit olan Sultan Kan'ın ağabeyi Muharrem Kan'ın evine misafir olan Başkan Uzun, aileyle sohbet etti.

Başkan Uzun'dan gazi ve şehit aileleri için dernek yeri konusuna olumlu yanıt

Başkan Uzun, daha sonra ilçede yaşayan bir gazinin evine gitti. 1992 yılında Siirt'te askerliğini yaparken çatışmada yaralanan gazi Şenol Şahin'in evini ziyaret eden Başkan Uzun, Şahin'in isteği üzerine, gazilerin ve şehit ailelerinin bir dernek kurmaları durumunda kendilerine yer tahsis edilebileceğini söyledi.

Düzenlenen ev ziyaretleri programının sonuncusunu Barış Mahallesi sakini İbrahim Madak'a yapan Başkan Uzun, Beylikdüzü'nün çok özel bir ilçe olduğunu söyledi. Başkan Uzun'a programında Başkan Yardımcı Efrahim Yeşil de eşlik etti.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Uzun, 'Ev Ziyaretleri'ne Devam Ediyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar